Wpis z mikrobloga

#film #kino #przemyslenia

W sumie nie mogę zasnąć więc takie przemyślenia. Nie uważacie, że ten cały Grey to największy rak dla społeczeństwa, jaki można sobie wyobrazić?
Jakaś nic nieznacząca laska, do tego nie za bardzo atrakcyjna, taka życiowa przegrywka, różowa #!$%@?, nie bójmy się użyć tego słowa, poznaje jakiegoś kolesia, który jest wysoki, przystojny, umięśniony, ma mega hajs, niecodziennie pasje i LATA #!$%@? HELIKOPTEREM XD

I to jest spoko, niech ma, ja to szanuję, tylko chodzi o to że przychodza do kina jakieś zazwyczaj brzydkie, #!$%@? dziewczyny (takie na fejsie u mnie zachwycają się greyem xD) i potem, w połączeniu z atencją z #tinder od #!$%@?, wydaje im się, że oooooo #!$%@? JA TESZ NA TO ZASŁUGUJEM XD I w rezultacie mamy wysyp atencjuszek, które myślą i wydaje im się, że im się to KUHWA również należy, również za nic. xD Bo to facet ma być wykształcony, bogaty, kulturalny, przedsiębiorczy itd, a one mogą leżeć i pachnić , tak jak ta karyna z Greya. #!$%@?, że nie za ładnie to leży i nie za ładnie pachnie xD

Tylko #!$%@? w rzeczywistym życiu taki Grey, o ile faktycznie myślałby o związku, to wybrałby sobie inteligentną, ogarniętą kobietę z jakimiś osiągnięciami i z urodą modelki, a nie kuhwa Karynę z biedronki xD

No i w rezultacie mamy całe multum roszczeniowych księżniczek xD

No i dodatkowo wymagające 40-letnie Grażyny, po senansie mają pretensje do mężów, że kuhwa nie są jak Grey i że słabo się wżeniły xD co rodzi u facetów dodatkowo frustrację i presję społeczną.

Dletego uważam, że jest to jeden z najbardziej szkodliwych społecznie filmów jaki sobie można wyobrazić.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #grey #film #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz typowa_zielonka - #film #kino #przemyslenia

W sumie nie mogę zasnąć więc takie prz...
źródło: comment_RUfJiAkTD3Foq3Htl7s1EwnVMnRU2GWT.jpg
  • 89
@typowa_zielonka: jako różowy pasek moim zdaniem to rak instant !! Film szmira książka porażka @feuer: zgadzam się to wersja Kopciuszka sprowadzona do naszych #!$%@? czasów , a że różowe paski kochają romantyczne powieści nagle zaczynaja uważać , że BDSM spowoduje iż dostaną księcia z bajki , Boże jakie różowe sa głupie serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typowa_zielonka: bo kobiety to dałny, jak facet oglądnie takiego rambo to chciałby taki być ale nie pójdzie z nożem do lasu, a kobieta wierzy w to co się dzieje na ekranie jak pies patrzący na kurczaka w piekarniku. I przyjdzie taka 4/10 brzydkie to jak mój #!$%@? i mają oczekiwania że ja #!$%@?, jeszcze jakiś naiwniak się napatoszy i złamie sobie serce przez karyńsko #!$%@?
@typowa_zielonka Tutaj ten obrazek pasuje idealnie. A na facebooku komentarz z największą liczbą plusów? Baby, która stwierdziła, 'no tak, tak, mhm, ale tamten palec liczył miliony'. W odpowiedzi sto przyklakujących Grażyn. I później się dziwią, że uważa się kobiety za #!$%@? i materialistki, a czasami to jest po prostu kwestai stawki :/
@ryba_z_blizna
@feuer
@damianooo5
Pobierz anuszqa - @typowazielonka Tutaj ten obrazek pasuje idealnie. A na facebooku komentarz...
źródło: comment_YASA8LvfYtXVTelLlS6qcjJXWWj4jEl1.jpg
@typowa_zielonka: Grey to tam #!$%@?

obejrzyj sobie najnowszą Bridżet Dżons, czyli zniszczona botoksem i ogólnie straszna, nieogarnięta życiowo, chlająca na umór i puszczająca się po kątach (nie wie nawet z kim ma dziecko XDDD) 40+ kobieta która oczywiście poznaje bogatego faceta i ten hehe #!$%@? się w takim stworze z horrorów, to dopiero triggeruje Grażynki i wszystkie młodociane księżny które myślą że one to muszą tylko istnieć i prędzej czy później
@typowa_zielonka: Jest dużo prawdy w tym co piszesz ale...

"Tylko #!$%@? w rzeczywistym życiu taki Grey, o ile faktycznie myślałby o związku, to wybrałby sobie inteligentną, ogarniętą kobietę z jakimiś osiągnięciami i z urodą modelki, a nie kuhwa Karynę z biedronki xD"


I tu jest problem bo takie ogarnięte kobiety rzadko wyglądają jak modelki bo nie mają aż tyle wolnego czadu/żal im kasy/wiedzą że wygląd nie jest najważniejszą wartością/nie chcą się
@typowa_zielonka nie to żebym jakoś specjalnie broniła tego DZIEŁA ale karynie Greya trzeba przyznać że chciała i próbowała być niezależna od niego finansowo, a ten maniak ciągle są osaczał i obsypywał czym nie chciała.
Tak przynajmniej było w książkach (tak, przeczytałam dwie), w filmie nie wiem jak to jest, ale pewnie akurat tą kwestię pewnie uprosicili xd
@Dziki-Malz: #!$%@? głupoty. Dbanie o wygląd to właśnie część ogarnięcia. Nie przesadne oczywiście tylko normalne by wyglądać schludnie i w miare elegancko. Takie karynki tłumaczą sobie że są brzydkie bo nie mają czasu się pindrzyć i są zbyt inteligentne na przejmowanie się wyglądem, kiedy tak na prawde nawet nie wiesz jak się dobrze ubrać czy jaki fryz ci najlepiej pasuje a zamiast coś z tym zrobić to klasyczna #logikarozowychpaskow nakazuje zwalić
@damianooo5: a nie mogą? Koleżanka wyrwała syna swojego prezesa i wyrwała dzięki niemu awans (#!$%@?, że prawie alzheimer, jest jedną z kilku osób dzięki której ta firma z #!$%@?ą strukturą organizacyjną jeszcze ciągnie). Problem tylko w tym, że ta katolicka wielbicielka Greya ma ambicje chyba zostać drugą posłanką pawłowicz, bo przez te siedem lat celibatu ani o krok nie zbliżyła się do małżeństwa. Jakby pękła gumka czy coś to prezes by