Wpis z mikrobloga

#film #kino #przemyslenia

W sumie nie mogę zasnąć więc takie przemyślenia. Nie uważacie, że ten cały Grey to największy rak dla społeczeństwa, jaki można sobie wyobrazić?
Jakaś nic nieznacząca laska, do tego nie za bardzo atrakcyjna, taka życiowa przegrywka, różowa #!$%@?, nie bójmy się użyć tego słowa, poznaje jakiegoś kolesia, który jest wysoki, przystojny, umięśniony, ma mega hajs, niecodziennie pasje i LATA #!$%@? HELIKOPTEREM XD

I to jest spoko, niech ma, ja to szanuję, tylko chodzi o to że przychodza do kina jakieś zazwyczaj brzydkie, #!$%@? dziewczyny (takie na fejsie u mnie zachwycają się greyem xD) i potem, w połączeniu z atencją z #tinder od #!$%@?, wydaje im się, że oooooo #!$%@? JA TESZ NA TO ZASŁUGUJEM XD I w rezultacie mamy wysyp atencjuszek, które myślą i wydaje im się, że im się to KUHWA również należy, również za nic. xD Bo to facet ma być wykształcony, bogaty, kulturalny, przedsiębiorczy itd, a one mogą leżeć i pachnić , tak jak ta karyna z Greya. #!$%@?, że nie za ładnie to leży i nie za ładnie pachnie xD

Tylko #!$%@? w rzeczywistym życiu taki Grey, o ile faktycznie myślałby o związku, to wybrałby sobie inteligentną, ogarniętą kobietę z jakimiś osiągnięciami i z urodą modelki, a nie kuhwa Karynę z biedronki xD

No i w rezultacie mamy całe multum roszczeniowych księżniczek xD

No i dodatkowo wymagające 40-letnie Grażyny, po senansie mają pretensje do mężów, że kuhwa nie są jak Grey i że słabo się wżeniły xD co rodzi u facetów dodatkowo frustrację i presję społeczną.

Dletego uważam, że jest to jeden z najbardziej szkodliwych społecznie filmów jaki sobie można wyobrazić.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #grey #film #logikarozowychpaskow #zwiazki
typowa_zielonka - #film #kino #przemyslenia

W sumie nie mogę zasnąć więc takie prz...

źródło: comment_RUfJiAkTD3Foq3Htl7s1EwnVMnRU2GWT.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Achaa: To przeczytaj wszystkie części. Kiedyś #!$%@? to zrobiłem i do teraz zastanawiam się czy mam raka czy to jednak echo po przeczytaniu tego dzieła. Przecież ta 3 część to jest taki gwałt na logice, że ktoś za to powinien pójść siedzieć.
  • Odpowiedz
@damianooo5: umawiam się teraz przez tindera i za każdym razem 30-60min trwa reklama zasobów materialnych kandydatów jak próbuję zmienić temat to oni i tak do tego wracają i jeszcze oczekują że będę robić łał, ojej, super ale ja mogę zrobić tak kilka razy a potem chcę uciekać (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Dziki-Malz: aaa pffff. Pewnie zaczynasz randkowanie to cię uświadomię że większość facetów wyolbrzymia swoje osiągnięcia, tak jak kobiety upiększają swój wygląd na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiedz też że najwięcej o kasie mówią faceci którzy jej nie mają.
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: Tyle, że bohaterka tej grafomanii była 'ogarnięta'. Wyższe wykształcenie, interesowała się literaturą, chciala coś osiągnąć w życiu... Miala niską samoocenę, ale z opisów płci przeciwnej wynikało, że była atrakcyjna. Na początku zahukana sekaualnie, ale później to się zmieniło. Ogólnie jakby się wczytać glebiej, to ten koleś był psychopata, a ona jego ofiarą, która nie potrafiła sie wyplatac z toksycznej relacji xD

Poza tym, nie oszukujmy się, to nie wina jakiejś
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: Moja koleżanka strasznie wychwalała tą książkę i twierdziła, że każdy facet powinien to przeczytać. Postanowiłem to zrobić dla samej możliwości rzeczowego krytykowania jej (zawsze spotykałem się z odpowiedzią 'skąd możesz wiedzieć jak nawet nie czytałeś'). Przetrwałem może połowę... #!$%@?ąc już od jej tematu i tragicznej fabuły to ta książka była napisana tak tragicznie, że tego się nie dało czytać. każda minuta spędzona na czytaniu tego chłamu była dla mnie jak
  • Odpowiedz
Polecam za to pójść na Sztukę kochania - o wiele bardziej naturalny i ludzki film o miłości i seksie.


@szymi9191: A zapłacisz za onkologię tym wszystkim ludziom, którzy się pokierowali twoim poleceniem?
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: Widziałem oba filmy, czytałem 3 części Greya, czytałem Sztukę kochania (która oczywiście nie jest sama w sobie scenariuszem do tego filmu). Grey to kompletne nieporozumienie. Natomiast historia Wisłockiej to film który nie nudzi - tempo jest cały czas wysokie. Świetnie pokazane czasy pełnego komunizmu - ludzie jednak mogli żyć szczęśliwie i robili to. Te kolory, ta muzyka. Film epatuje scenami seksu ale gorszyć to może tylko prawdziwie pruderyjnych ludzi, a
  • Odpowiedz