Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Miejcie wy rozum i godność człowieka. Święto walę-w-tynkowe jest komercyjnym świętem. W 100% .
Czy potrzebujecie święta, ogłoszonego przez świat dnia aby czuć się kochane? Aby wyjść z facetem na kolacje, czy pójść do kina ? Trochę mi was w takim razie żal. Czy potrzebujecie święta żeby wyznać komuś miłość ? Czy potrzebujecie takie wyznanie miłosne usłyszeć właśnie dzisiaj?

Ja wolę codziennie słyszeć/odczuwać miłość mojej żony i ona tak samo. Do kina można iść w dowolny dzień roku, dowolnie często. Kolacje przy świecach urządzać można codziennie, albo w co drugi parzysty wtorek miesiąca.

To samo się dotyczy #niebieskichpaskow.

#love #walentynki #milosc
Pobierz Afropolon - #rozowepaski Miejcie wy rozum i godność człowieka. Święto walę-w-tynkowe ...
źródło: comment_noVTPKktvpFJD7VYMRV1FdGxJv72Nggb.jpg
  • 9
@Ziombello: Problemem nie jest to że ktoś to ogłasza. Tylko to że tego potrzebujesz........

Zaczynam słyszeć jak powtarzasz piskliwym głosem "A czy nie można, A czy nie można, A kto mi zabroni, Kto, Kto zabroni....chcesz odebrać moje prawa, chcesz odebr... "
powtarzasz piskliwym głosem "A czy nie można, A czy nie można, A kto mi zabroni, Kto, Kto zabroni....chcesz odebrać moje prawa, chcesz odebr... "


@Afropolon:


Mało kto tego potrzebuje. ale jak już takie święto istnieje to można skorzystać.
Miłość nie jest racjonalna i to święto też nie musi takie być ;)