Wpis z mikrobloga

@kemping: Jeśli chodzi o klimat, wygrywa u mnie Omerta. Jeśli o piwo, chyba Pinta, ale mam słabość do tego browaru :) Na drugim miejscu w kwestii piwa z tych wyżej Omerta i Mutli ex aequo.

Choć uczciwie przyznam, że próbka daleka od statystycznej, nad czym ubolewam, acz pracowicie poprawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to ich piwo jest fatalne.


@Vinniczek: Jak dla mnie jest OK w porównaniu do reszty koncernówek i dlatego poleciłem. Poza tym kolego, weź sie nie czepiaj, wyraźnie napisałem że tam nie ma kranów.
@janek_kos
Przecież oni tam czasami mają wręcz zepsute piwo w procesie produkcyjnym.
Koncernaki jakie by nie były, to przynajmniej nie dostajesz pszenicznego z zakażeniem xD

Ale spoko, każdy ma prawo to lubić, eot z mojej strony.
Ale pomijając nawet samą jakość piwa, czy komuś smakuje czy nie, to dla kogoś kto chodzi po multitapach tam po prostu nie ma nic ciekawego a sama obsługa nijak się na tym piwie zna.
@Vinniczek: wiesz, w internecie można też przeczytać, że ziemia jest płaska ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam jestem zwolennikiem badań organoleptycznych i mi zawsze smakowało ale to pewnie kwestia gustu. A wracając do tematu możesz mi powiedzieć jak odbierałeś smak tego piwa? Bo to dla mnie jest zawsze ciekawe jak w sprawie smaku ludzkie zmysły bardzo potrafią się różnić. Pytam z ciekawości ponieważ szanuję oczywiście Twoje zdanie
@MusicURlooking4:
Pszeniczne (Weizen) okrutnie kwaśne, śmierdzące delikatnie kiszonymi ogórkami.
Ciemne (Dunkel, ale co to było, to nie mam pojęcia, bo ani nie jest napisane ani obsługa nie wie) bez wady ale w smaku kompletnie nijakie, mocno wodniste.

Pewnie wiadomo, że zależy jak się trafi ale ja na trzy ostatnie razy (w dużym odstrzale czasu) trzy razy byłem z piwa niezadowolony.
Już nie mówiąc, że wybór poza tym jest okrutnie mały (4
@Vinniczek: wybór skromny to fakt. Ja na przykład nigdy bym nie powiedział że czułem w nim kiszone ogórki a przecież też musiało mi się trafiać to gorsze, to jest ciekawe bo piliśmy to samo a jak zupełnie różnie nasz smak to odebrał .