Wpis z mikrobloga

Mirki zbliża się wiosna i już dziś słonko pozwoliło mi na pierwszy wyjazd rowerowy w tym roku i gdyby nie moja szybka reakcja zostałabym potrącona przez kierującego samochodem. W związku z tym może ktoś z Was wie lub zna i poleca dobrą kamerkę do rejestrowania jazdy (w pętli) tak abym mogła ją przyczepić do kasku jak i użytkować w samochodzie. Takie 2 w 1 o ile jest to możliwe?
#rejestratorjazdy #samochody #rower
  • 25
@groldominika: włączone? Ja miałem kilka takich sytuacji, zainwestowałem w dobre LEDowe lampki p+t i mam je włączone w trybie miganie jak jeżdzę w dzień. Rzadko kiedy kierowcy wyprzedzają mnie na żyletkę, i nikt mi nie wymusił pierwszeństwa bo łatwiej mnie zobaczyc, takze z daleka. A kamerka bezpieczeństwa ci jie poprawi
@demoos nie. Tego nie sugeruje. Ale lampka działa jakoś "odstraszajaco" może brzmi to dziwnie ale różnica jest kolosalna. Sam w to nie chciałem uwierzyć jak mi kumpel roboty to odpowiadał który po wrocku dziennie kręci ok 30km. Wydałem 55zl kupiłem i mam i mogę powiedzieć, że to działa
@groldominika kup convoy s2 z Chin. Jest promocja za 10$ plus ladowarka za 6$ plus 3 akumlatorki za 20zl i lampka za tył mactronica za 55zl i za mniej niż 150 zł poczujesz różnice w bezpieczeństwie. A za resztę kup kamerkę na kierownicę lub kask.
@demoos nic nie działa w 100% niestety. Ja używam i będę używać dalej i polecam. Najważniejsze żeby wrócić bezpiecznie z wyjazdu. Jeden pojedzie z lampka drugi bez i byle wszyscy wieczorem mogli na mirki pisać głupoty.
@maly_stary_rower:
- mam convoy s2+ w najmocniejszej wersji
- na tył zawsze mam mocną lampke
- mam kamere, co już napisałem wyżej
- kask też mam choć on akurat ma odwrotny skutek (;

Chodzi o to, że jeśli lampka z tyłu pomaga zauważyć rowerzyste w dzień - to znaczy, że mamy kierowców, którzy nie powinni jeździć samochodami...