Wpis z mikrobloga

Udało się wreszcie! A męczyłem się z tą rangą prawie tydzień. Sześć razy brakowało mi jednej wygranej do awansu, po czym traciłem przynajmniej 400 punktów. Za ostatnim podejściem zaczynałem od 2550, 4 godziny bez żadnej porażki.

Nie udał by się raczej bez pomocy @sveg a, za co oficjalnie dziękuję ( )

Przy okazji zauważyłem kolejny błąd. Często Regis zostaje na następną rundę na stole. Raz nawet jak razem z przeciwnikiem go rzuciliśmy to obydwie karty zostały.

#gwint
yoritomo1610 - Udało się wreszcie! A męczyłem się z tą rangą prawie tydzień. Sześć ra...

źródło: comment_2p2l5TEB0pWesvAb7SyNErheb9m9pfLA.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@yoritomo1610: Spadłem teraz na 2850. Od razu z tych skrawków zrobiłem Wiedźmy, bo wkurzało mnie otwieranie Nekkerem, kontynuowane Nekkerem Wojownikiem lub Vranem, co daje zawrotne 8/12 siły, kiedy przeciwnik już do 30 się zbliża. Ale chyba jak na razie średnio się to sprawdzało - brakowało jednak Bomby czy Tasaka i właśnie nie wiem czy Rogu nie zastąpić Bombą. Ewentualnie wywalić Katakana, ale ten zaś się bardzo przydaje na Radowidy i Skellige.
  • Odpowiedz
@yoritomo1610: elegancko :> Regis czasem zostaje w złotej formie - zgłosiłem to redom. Nekkery też czasem nie wyskoczą i przez to można przegrać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale i tak potwory>all
  • Odpowiedz