Wpis z mikrobloga

@Moderacja @a__s @m__b

Dlaczego moderacja wrzuca na główną stronę wykopu takie totalnie bezwartościowe wpisy lewactwa, które jedynie zwołują do manipulowania głosami i do wykopania znaleziska?

http://www.wykop.pl/wpis/22321899/ranking-polskich-blogow-naukowych-2016-lt-kopnij-r/

Naprawę moderacja zrobiła sobie swój własny lewicowy folwark do siania propagandy i promowania swoich współplemieńców z neuropy? Wpis który ma około70 plusów pchać na główną wykopu.

Nie możecie zamiast tego wrzucić jakieś ciekawostki, własne ciekawe historyjki, albo chociaż jakiegoś "śmiesznego pieska" K***A COKOLWIEK?! Po co taki goowno wpis pchać na główną stronę? Po co to promujecie?

#4konserwy #bekazpodludzi #bekazlewactwa #moderacjacontent #moderacja
Pobierz
źródło: comment_fwSh38kBFOpHSJXvGIUWAAasIPkUMkOD.jpg
  • 16
o co chodzi tobie, gdy piszesz "które jedynie zwołują do manipulowania głosami i do wykopania znaleziska".


@Kempes: czyli jednak nie uczyli cię czytania ze zrozumieniem w podstawówce? Czy po prostu twój móżdżek nie pozwoli ci ogarnąć tego? Ale nie jesteś odosobnionym przypadkiem, że lewak nie posiada zdolności myślenia. Takimi łatwo się manipuluje (lgbt - "w związkach homo rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero", wszędzie rasizm i antysemityzm, globalne ocieplenie,
@ZAWADIAK: Czyli w zwrocie "które jedynie zwołują do manipulowania głosami i do wykopania"chodzi ci o "które jedynie zwołują do wykopywania i do wykopania" (ʘʘ)

@Kempes: Biedny jesteś taki ograniczony :(

Napisałem "zwołują do manipulowania głosami i do wykopania znaleziska" CZYLI TABORECIE podkreśliłem, że w manipulowaniu głosami chodzi o WYKOPANIE ZNALEZISKA żeby ktoś czasem nie pomyślał, że w manipulowaniu chodzi o zakopywanie. No ale cóż. Po prostu lewak, chyba nie doceniłem waszej "inteligencji".