Wpis z mikrobloga

@Graf: Volvo V40, ale w przeciwieństwie do kolegi który polecał 2.0 poleciłbym 1,8 benzyna 122km, uważaj na silnik oznaczony jako 1,8 ale z wtryskiem bezpośrednim.

spalanie w moim - 8.7l/100km, za 6k kupiłem wersje po 1 lifcie, sprowadzona z NL, od pół roku jeździ bezawaryjnie, w środku skóra

za 7k kupisz egzemplarz dobrze wyposażony pozostałe 3k masz na naprawy opony ubezpieczenie
@hornysausage O cholera umknęło mi, że ma być małe :D mam A6 C5 2.4 w LPG i przez 3 lata wymieniłem tylko pompę paliwa za 400 zł. Ceny materiałów eksploatacyjnych są rozsądne, spalanie 11l gazu 40% miasto 60% trasa. Jak ma być to samochód mały to Toyota Yaris z litrowym silnikiem. Pali to to ze 6 l LPG i naprawdę jest bezawaryjne. Problem może być ewentualnie z podjechaniem pod górkę ( ͡
@Graf: Ogólnie za najmniej awaryjne samochody zawsze uchodziły Toyoty, szczególnie Corolla. Benzynowe silniki grupy VAGa (Audi A3, VW Golf IV, Seat Leon) też są mało awaryjne, dobrze znoszą gaz. 1.4 jednak jest dość słabym silnikiem jak na te samochody. Optymalne to 1.6 8V lub 1.6 16V, moc w granicy 100 KM, w trasie można zejść spalaniem do 6 litrów. Dobrze znoszą LPG.