Wpis z mikrobloga

@kinlej:
1 znajomy jezdzi w dpd czy w czym podobnym. o 7 rano na magazynie o 15 jest w domu. Zarabia wiecej niz 2k
2 Pracowalem na stacji Orlen dawno dawno temu przez 2msc. Zmiana 12h na 24h wolnego. Srednio na miesiac wyszlo mi 2200 netto.
  • Odpowiedz
Sprzedawca na stacji benzynowej.

Zmiany pewnie ze 24-godzinne, robisz wszystko, musisz wciskać > każdemu jakieś gówno i gadać z pijakami wracającymi z imprezy,

szefostwo cię #!$%@?.

Zarabiasz tysiąc.


@kinlej: Niestety potwierdzam ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zmiany moze nie 24h, ale 2-3, po 12h to norma. Do tego samotne nocki w wielu wypadkach.

To prawda z wciskaniem tego gowna. I tymi pijakami. Ludzie nie szanuja twojej pracy, maja
  • Odpowiedz
@Viarus_:
Rozumiem, ze to jakas mala stacja? Spojrz na moj wpis powyzej..
Fakt, ze trzeba bylo pytac czy chca te gumy do fajek czy hotdoga do paliwa ale generalnie zle nie bylo.
Za sprzedaz zapieksow premie
Za karty vitaj premie
Za zatrzymane karty vitaj 1/10 pesji do reki ;p
Za ogolne ogarniane premia
I najlepsze... Premia za to, ze malo #!$%@? ze stacji w danym miesiacu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: stacja nie taka mala, raczej srednia. 6 dystrybutorow + gaz. U nas fakt, premie za sprzedaz goracego zarcia i myjni, ale no... #!$%@? 200 godzin drugi miesiac z rzedu, wiecej mnie w domu nie ma jak jestem, nie mam na nic czasu. Masz sesyjny zjazd w sobote i niedziele? #!$%@? tam, #!$%@? ci nocke w czwartek i piatek.
  • Odpowiedz
@Viarus_:
To faktycznie kiepsko. U nas byl grafik ustalony odgornie przez caly okres umowy i tyle. tzn 12h pracy na 24wolnego. 7-19 i 19-7. Rozejrzyj sie za Orlenem moze, bo jesli nic sie nie zmienilo to wyglada na to, ze maja tam duzo lepsze warunki. Jedynie premie za karty vitaj spadly z 250 do 150zł jesli dobrze pamietam
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: tak jak juz wspomnialem, tu mam blisko, a najblizszy orlen jednak sporo dalej. No i domyslam sie, ze tak by bylo, ale po co zmieniac jedna prace na druga, jak wyjdzie to samo. Daje sobie czas do zrobienia licencjatu, co bedzie dalej - zobacze.
Anyway dziekuje za rady
  • Odpowiedz
@klatymitu: No to współczuje firmy.. U mnie było tak że dziewczyny nic ciężkiego nie robiły.. Zwożenie ze szkółki odbywało się tak że cięższe donice, czyli powyżej 10L albo jakieś oczka wodne itp to kładło się na palety i zwoziło się widlakiem na hale. Dziewczyny układały na palety doniczki do 5L. Palety też dziewczynom się zawoziło i rozstawiało.
Ziema do przesadzania to było tak że przyjeżdzała wywrotka i wysypywała w jedno miejsce
  • Odpowiedz
@kasztanozord: frytki poproszę, mcdonald ma jednak bardzo słabą renomę i nie ogarniam co za przegrywy życiowe tam pracują, przecież mozna pracować w tylu różnych miejscach bez doświadczenia, restauracja, bar, klub, recepcja gdziekolwiek, sklep odzieżowy, magazyn kurde cokolwiek wystarczy znać angielski i tyle
  • Odpowiedz
@kasztanozord: napiwki to najważniejsze, poznajesz czesto ciekawych ludzi z ciekawymi historiami, często też ćwiczysz język angielski czy jakiś inny którego się uczysz a akurat jest typ z tego kraju, zwykle fajni ciekawi ludzie na barze ;)
  • Odpowiedz