Wpis z mikrobloga

Lekko ponad miesiąc temu w TYM wpisie pisaliśmy o spółce notowanej na New Connect - Jujubee.

Kurs wtedy wynosił niecałe 18 zł. Chcielibyśmy usłyszeć @bill-adamsonn jak bardzo Ci głupio za nazwanie nas januszami giełdy oraz @kretyn - kiedy usuniesz konto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dalszym ciągu obstawiamy okolice 80 zł na tej spółce na koniec roku po wydaniu gry KURSK na ps4 i x1.

#gielda #gpw #inwestycje
Pobierz
źródło: comment_OfygAimz3sxqXcXUHb4nJRIexhX4ouZC.jpg
  • 13
@kuba206: poczytaj negatywne i pozytywne opinie o spółce, jest hossa + dobre informacje więc rośnie tylko należy przeliczyć jak długo będzie rosnąć i czy te wzrosty mają jakieś pokrycie inaczej jest to hazard a nie inwestowanie

moja opinie: gratuluję zarobionym ale widząc kapitalizacje i zachwyty sprzedażą, która zapewne jest lepsza od oczekiwanej choć wg. mnie daleko do rewelacyjnej - trzymam się z daleka bo widzę 2 wyjścia 50/50 pompowanie fali i
@dziku90: Dzięki za opinie, ogólnie pooglądam trochę i poczytam o inwestowaniu. Nie mówię, że już lecę wpłacać kasę bo się na tym nie znam i pewnie bym tylko wtopił kasę.
@kuba206: w inwestowaniu strata jest nieodłącznym elementem - powyższy przykład: kurs spółki chyba 2 dni temu miał -12% aby dziś 35% do przodu być; dlatego albo inwestuje się technicznie, gidze potrzeba dużej wiedzy i umiejętności, albo fundamentalnie, gdzie ufasz firmie i ich produktom

btw masz dobrą okazję do małego ćwiczenia, poczytaj o firmie, pooglądaj statystyki i napisz sobie na kartce swoje wrażenia i przewidywania co do firmy i kursu (im wcześniej
@xgamecenter_pl: chłopie, jakbyś nie zauwazył to mamy hossę na gpw od dwóch miesięcy i możesz wybrać sobie jakąkolwiek spółkę z gamedev notowaną na gpw. Szkoda, ze nie widziałes januszu giełdy potencjału w innych spółkach, bo chyba wiele okazji ciebie ominęło. Jarasz się tylko jednym dniem rajdu tej spółki i to z 17 lutego - czekam na wyniki sprzedaży gry. Poza tym, dalej twierdzę że jesteś januszem giełdy i nagabywaczem na akcje
@xgamecenter_pl: a i jeszcze jedno. Pozwoliłem sobie dokopać się do kilku raportów spółki. Szkoda, że nie wspomniałeś, że spółka zakończyła 2016 stratą ponad 400K. W IV kwartale mieli zysk 12K (najlepszy w całym roku). Każdemu racjonalnemu inwestorowi, powinna zapalić się ostrzegawcza lampka... NIe odejmując nic jujubee (rozumiem, inwestują) - nadal twierdzę, że jesteś Januszem gieldy.