Wpis z mikrobloga

Cześć, zapraszam do przeczytania kolejnej recenzji jednej z najlepszych chińskich rzeczy jakie miałem okazję używać. Jest to zestaw Motospeed CK888, czyli klawiatura Motospeed CK104 + myszka Motospeed V30. Ogólnie zestaw za te pieniądze jest Ś.W.I.E.T.N.Y. Co prawda jestem graczem niedzielnym, ale tak mi się na niej świetnie pisze magisterkę, że szok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej, że mimo zastosowania oringów jest nadal głośna i powoli domownicy dają mi znać, że albo ona (klawiatura) albo ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Link do recenzji: http://www.chinatorium.pl/motospeed-ck888-czyli-zestaw-klawiatura-motospeed-ck104-plus-myszka-w-cenie-niecalych-50/

Link z reflinkiem (jakby ktoś mi chciał pomóc finansowo wygłuszyć pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°): KLIK

I link bez reflinka ( ͡° ʖ̯ ͡°):


PS: Sorry, że drugi raz wrzucam, ale w poprzednim zapomniałem dać linku do recenzji ( xD ) i już nie mogłem edytować.

#chinatorium #gearbest #itemyzchin #komputery #klawiaturamechaniczna
Chinatorium - Cześć, zapraszam do przeczytania kolejnej recenzji jednej z najlepszych...

źródło: comment_7JEaXYe8r953Az5Eicts9IhUiVGGNl35.jpg

Pobierz
  • 11
@Chinatorium: Szkoda że filmie nie da się posłuchać pracy klawiatury, tylko utwór. Trochę słabo to wyszło w połączeniu z recenzją, gdzie wspominasz o głośności pracy z i bez oringów.
@Aditor: Ba za 25$ to możesz sobie membranową kupić. Ew. możesz się zarejestrować z refa na ebates.com i obniżyć cenę o 10$, bo tyle się dostaje za rejestrację.
@arturfartur: Mogę Ci nagrać ten klik choć są filmy na yt. Musiałem dźwięk wyciszyć, bo mam w domu dwa kretyńskie psy które na każde puknięcie reagują szczekaniem i oczywiście zawsze to się dzieje jak nagrywam ( ͡° ʖ̯ ͡°