Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy zwiazek ekstrawertyka i introwertyka ma sens i sprawdzi sie w dluzszej perspektywie? Czy pozniej partnerka przestanie akceptowac taki stan rzeczy, bedzie ja irytowalo to i zacznie sobie szukac kogos kto bedzie lubil wychodzic i imprezowac? Na razie jest okay, ale czy takie cos ma sens? Ktos ma jakies doswiadczenia w temacie? #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy ekstrawertyk może stworzyć długotrwały związek z introwerykiem?

  • Tak 45.0% (36)
  • Nie 55.0% (44)

Oddanych głosów: 80

  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja powiem tak, jestem z różowym od prawie 2lat ona lubi sobie raz w tyg wyjść na imprezę (bo reszte spędza na nauce, powaga ogrom materiału) a ja nie mam na to czasu bo praca i nie kręcą mnie takie sprawy, piwko przy kompie czasem to co innego. Najważniejsze to zaufanie i akceptacja ukochanej osoby jaką jest, jeśli coś wkurza to się o tym rozmawia, tyle. Jeśli się kochacie to
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, przeciwieństwa się NIE przyciągają a jedynie #!$%@?ą.

Ja powiem tak, jestem z różowym od prawie 2lat ona lubi sobie raz w tyg wyjść na imprezę (bo reszte spędza na nauce, powaga ogrom materiału) a ja nie mam na to czasu bo praca i nie kręcą mnie takie sprawy, piwko przy kompie czasem to co innego. Najważniejsze to zaufanie i akceptacja ukochanej osoby jaką jest


@EmPfLiX: to jest prosta