Wpis z mikrobloga

Elo mirki, moja pierwsza podroz #polskibus w internecie sie naczytalem o aferach zwiazanych z ta firma, ale nie sadzilem, ze kiedys trafi na mnie i to podczas pierwszego doswiadczenia z ta marka xD Ta firma serio traktuje ludzi jak zwierzeta. Jade trasa warszawa-lodz-wroclaw, wsiadlem w lodzi i od samego poczatku kierowcy traktuja pasazerow z widoczna wyzszoscia, w autobusach zimno, ogrzewanie wylaczone, ale to co sie wlasnie #!$%@? przeroslo moje najsmielsze oczekiwania xD Jakis podludz poszedl zajarac fajki do kibla, czaicie? Kierowca zjechal na MOP na drodze S8 i #!$%@? wszystkich pasazerow z autobusu, kaze czekac wszystkim na mrozie, bo ubzdural sobie, ze przez 30min musi sie teraz autobus wietrzyc xD Oprocz tego krzyczy na wszystkich podrozujacych i oczekuke wskazania osoby palajecj papierosy, mimo, ze na pokladzie autobusu jest kamera. No jakies jaja, nie wierze, ze to sie dzieje naprawde xD Trzymcie kciuki mireczki zebysmy szybko ruszyli, bo zaraz mi rece z zimna odpadna, w zalaczeniu #picrelated To moja pierwsza i ostatnia podroz polskimbusem...
krajzega - Elo mirki, moja pierwsza podroz #polskibus w internecie sie naczytalem o a...

źródło: comment_2HyShjTMk5ULXLSytkVML1cVUKz7OoEa.jpg

Pobierz
  • 8
@krajzega:

No to faktycznie peszek jak na pierwszą podróż.

U mnie na razie bez przypałów.

Co do palenia to na wszystkie podróże nigdy nie było problemu żeby na postoju wyskoczyć na szybką fajkę,więc nie rozumiem jakim Januszem trzeba być żeby wyjść do kibla zajarać.

Zostawić takiego na tym MOPie i niech se pali do woli!