Wpis z mikrobloga

Wpadłem na pomysł zrobienia firmowej apki na androida i iphona. Znalazłem stronę http://snappy.appypie.com/
Apka wyszła strasznie kijowo, ale dopóki nie wykupię konta to nie mogą zaoferować mi żadnej pomocy. Dopóki nie zrobie dobrej apki nie przekonam szefa do skorzystania z ich usług. A póki firma nie wykupi u nich konta, nie mam możliwości zrobienia "promocyjnej" apki:) Błędne koło. Troche #bekaziphonow i #bekazkod #programowanie chyba pod tę dziedzinę nie podchodzi:) #android #ios
  • 8
@fervi: Możliwe. Ja tam się nie znam. Ja po prostu poległem na apce, w której przycisk uruchamia nową aktywność. Może jak kiedyś wezmę się za podstawy javy zamiast wklejać kod na pałę i kombinować:) W sumie pewnie gdybym się nie bawił z kombinowaniem to w ciągu dzisiejszego dnia bym to cholerstwo opanował, ale to nie mój styl.
Mój styl to zahaczyć możliwie o jak najwięcej jak najwyżej i się poddać przy
@Melcma: no cóż - w ten sposób CAM to też nie programowanie:) wklepuj program do sterowania frezarką pięcioosiową ręcznie, inaczej nie będziesz programistą:)
Ale zaraz, zaraz - w C++ też się nie programuje - to kompilator robi program z kodu w C++:)
Ale fakt - z programowaniem nie ma to nic wspólnego, po prostu wypełniam formularze.
@fervi: o patrz jak lecę:) szwagier nauczył się programowania arduino i zrobił sterowanie do układu poziomującego i usłyszał od szefa, że może mu co najwyżej zwrócić za części. Także tego.
I tak zająłem się tym, żeby zrobić żart z firmy, w sensie "chodźta, paczta jaką aplikację do promocji firmy szef w ynternecie umieścił":)