Wpis z mikrobloga

Ten uczuć po miesiącu spotykania się, kiedy czujesz, że znalazłeś osobę, przy której śmiejesz się do łez, nadajecie na tych samych falach i przez motyle w brzuchu prawie latasz, a potem dostajesz sms'a, że on jednak nie ma czasu na związki, bo kariera, nie chce się angażować i po jego stronie przestało iskrzyć.

BehindEachFuckingTogether.png

Idę do apteki po eutanazol.
#przegryw #zwiazki #feels #twnogf
  • 136
@wypokmeister Każdy jest inny i u każdego spotkania wyglądają inaczej nie wiem co w tym takiego śmiesznego. A poza tym miesiąc spotykania się mimo wszystko daje jakaś nadzieję bo świadczy to o tym, że jednak się tej osobie nie jest obojętnym. Ja jak wiedziałam, że nic z tego nie będzie, to mówiłam to po 1-2 spotkaniu, a nie po miesiącu dawania komuś zludnej nadziei.
@Yssuna: Tego nie powiedzialem. Chce tylko zebys zrozumiala, ze jego podejscie jest jak najbardziej normalne i dosyc czeste, i bynajmniej to nie jest bycie "niezdecydowanym chlopcem".

To ze on ci nie powie czego szuka, nie znaczy ze tego nie wie. Moze po prostu posadzilas wystarczajaco czerwonych flag (dla niego) zeby ci na tyle nie ufal. Albo sto innych powodow. Faceci sa rownie skomplikowani co kobiety, tylko tego nie rozglaszaja wszem i
@wypokmeister To jest bycie niezdecydowanym chłopcem bo skoro wiedział, że woli karierę niż związek to po co się zaczął w ogóle spotykać. I wierz mi wiele jest takich niezdecydowanych. A skoro nie ufa to po co spotyka się dalej? To jest dalej niezdecydowanie i dawanie złudnych nadziei.