Wpis z mikrobloga

Ten uczuć po miesiącu spotykania się, kiedy czujesz, że znalazłeś osobę, przy której śmiejesz się do łez, nadajecie na tych samych falach i przez motyle w brzuchu prawie latasz, a potem dostajesz sms'a, że on jednak nie ma czasu na związki, bo kariera, nie chce się angażować i po jego stronie przestało iskrzyć.

BehindEachFuckingTogether.png

Idę do apteki po eutanazol.
#przegryw #zwiazki #feels #twnogf
  • 136
@Annnusz: pewnie sobie zmatchował inną laskę na tinderze, albo innym wynalazku. Ewentualnie podbudował sobie ego Tobą, i teraz mu się wydaje, że jest superuchaczem i będzie wyrywał laski na lewo i prawo. Wcale się nie zdziwię, jak za miesiąc Ci napisze "hej, masz czas na kawę?" albo coś w tym stylu, bo inne go oleją, albo mu się znudzi bycie samemu. Niestety w dzisiejszych czasach każdemu się wydaje, że nie ma
@damian_co_dalej: @Yssuna: Można prosić o 10 wpisów facetów, w których coś im nie wyszło w spotykaniu się (bo dziewczyna nie miała ochoty), gdzie najwyżej plusowane komentarze to coś w stylu:

CO ZA SUKA JAK MOGŁA SIĘ BAWIĆ TWOIMI UCZUCIAMI

LASKI TAKIE SĄ, JAK NIE TA TO NASTĘPNA, PEWNIE BYŁA #!$%@?, MIAŁA BORDERLINE I NIE WIE CZEGO CHCE OD ŻYCIA


Skoro zawsze tak jest, to wydaje mi się, że będzie prosto.
@Annnusz: miesiąc to naprawdę krótko, widzieliście sie pewnie tylko kilka razy a Ty robisz aferę XD byłoby gorzej gdyby wziął sobie rady wykopków do serca, poruchał co swoje i powiedział to samo za pol roku
JAAAAAAAAAAA #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jakby to samo napisał facet to by były komentarze


@damian_co_dalej: Ja bym nie bronił ani nie ganił ani laski ani faceta. Nie wiem jaki układ był między @Annnusz a niebieskim. Ale jeśli się nie deklarował, nie rozmawiali ze sobą poważniej to jednak problem istnieje przez to co myślała sobie OP.