Wpis z mikrobloga

NO #!$%@? XD

Karyna robi sobie ze mnie beke, że ide z kumplem koksem i wyglądam przy nim jak leszcz więc mówię jej, że ona wygląda też komicznie bo jest gruba i przy tych młodych szczupłych dziewczynach wygląda też komicznie. Efekt? oburzenie, foch i tekst, że pójdzie z tym do przełożonego. Ja #!$%@?. Tu nie chodzi o to, że mnie to zabolało tylko skoro oczekuje bym miał dystans do siebie to niech też go ma xD

#pracbaza #logikarozowychpaskow

dobrze zrobiłem?

  • tak 96.2% (1605)
  • nie (czemu?) 3.8% (64)

Oddanych głosów: 1669

  • 18
  • Odpowiedz
@odyn88: Ciekawe, ile osób odpowiedziało tak, bo uznało, że przy odpowiedzi "nie" musieliby napisać odpowiedź, a przecież nie chcą się produkować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88: kiedys miałem podobną sytuację. Za nami szedł różowy od ziomka i śmieje się z niego "ale jest między Wami różnica" na to on jej krótko "jak między Twoimi cyckami". Reakcja różowej do przewidzenia.
  • Odpowiedz
@odyn88:
Kobiety agresywne psychicznie do innych, a same chcą wyjątkowego traktowania, jak jajko...

Powiem Ci tak. W pracy mozesz nie miec juz zycia, bo ona rozpowie tą historyjkę po swojemu. Że byłeś chamem najgorszym, a ona nic złego nie zrobiła. Że ją napastujesz, obrażasz. Wyolbrzymi to tak, aby zrobic z siebie ofiarę. I pewni bialorycerze z niskim iq uwierzą w to bez sprawdzania, a inne rozowe jesli ma kolezanki - beda
  • Odpowiedz
@odyn88: Ogólnie laski mają wieczny bul dupy o swoją sylwetkę, najczęściej te które siedzą i żrą czipsy z majonezem przed telewizorem. Miałem kiedyś znajomą, wysyłała sporo swoich fotek z prośbą o ocenę np. nowej bluzki itd. Każdy ciuch ewidentnie rozmiar/dwa za małe i opięte jak plandeka na żuku. Raz jej odpowiedziałem, że za mała ta sukienka "coooooo???!!! sądzisz, że jestem gruba". Po paru latach znajomości skasowała mnie ze wszystkich możliwych kontaktów.
  • Odpowiedz