Wpis z mikrobloga

Tak ostatnio sobie rozkminiałem, jak to się dzieje, że zdjęcia @mahakaM łapią tyle plusów. Doszedłem do wniosku, że taktycznie obcina sobie głowę, żeby nikt nie mógł mu zarzucić, że mu fity do niej nie pasują. Zobaczymy zatem, czy moja teoria znajdzie potwierdzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://secondhanddandy.pl/2017/02/dandys-ty-budrysie.html

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #streetwear #menswear
UszatyBloger - Tak ostatnio sobie rozkminiałem, jak to się dzieje, że zdjęcia @mahaka...

źródło: comment_Hhto2goCjID8sk1Pour2RzIOxSLwSpCw.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Shisan: No ja mam w tym przypadku tę niedogodność, że jako blogier muszę ten mój ryjec eksponować, żeby było wiarygodnie. A że jest on jaki jest, to już insza inszość :)

@tesset: Też byłem zaskoczon wielce :)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: wydaje mi się, a przynajmniej sam tak myślę, że jego zestawy są dla każdego na codzień dostępne, Twoje są bardziej highendowe i mocno widocznie pod blog streetwearowy/modowy
  • Odpowiedz
@hvdy: Ja przez długi czas miałem taką perspektywę, że misją blogera jest sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga i testować rozwiązania, które są mniej standardowe. Z czasem jednak doszedłem do wniosku, że warto czasem pokazać coś bardziej "normalnego", użytecznego, żeby Czytelnicy mogli sobie to skopiować 1:1. Ten wpis ma być jednym z pierwszych kroków we wspomnianym kierunku. Czy słusznym? Zobaczymy, jestem otwarty na opinie i sugestie, więc się nie krępuj (
  • Odpowiedz