Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten tekst nie ma nikogo urazić. Dotyczy wąskiej grupy pewnych toksycznych kobiet. Znam dużo przypadków gdzie jednak kobieta osiągnęła w życiu wiele i bardzo ją szanuję ale to przypadki możliwe do policzenia na palcach jednej ręki.

Jak facet nie ma IQ>150 to robi na budowie, pracuje fizycznie, jest monterem (często zarabia dużo kasy), oczywiście nie twierdze że ten co robi fizycznie jest głupszy od tego za biurkiem. Nigdy. Tylko, że facet żyje w ciągłym niepokoju, rozwija się, planuję przyszłośća kobieta? Co najwyżej myśli na jaki kolor pomalować paznokcie. Widzę to po swoich koleżankach 25-30l oraz narzeczonej. Ich cel życia:
- żeby mi się zaręczył,
- żebym miała kiedy zrobić paznokcie.
Jak pójdzie do gównoroboty za 1200 PLN na ręke bo będzie robić tam do usranej śmierci i nie zmieni tego bo nie ma ambicji. Faceci też nie mają ambicji ale ten odsetek jest troszkę mniejszy. Ile znacie dziewczyn, które poza #!$%@? studiami zrobiły chociaż jeden kurs w tematyce innej niż robienie paznokci?
Życie kobiety to ciągła walka z rzeczywistością, że jednak nie jest tępa a wiemy że jest. Wmawianie sobie wymyślonych umiejętności. Usłane jest urojeniami, brakiem wyciągania logicznych wniosków, nieumiejętnością poradzenia sobie w trudnej sytuacji. Ile znacie kobiet które poza byciem inkubatorem dla Brajanka ma cel w życiu, zdobywać, rozwijać się? Niestety większość płci żeńskiej wśród znajomych (duże miasto) to praca w korpo od 22 roku życia (po #!$%@? studiach) i awans o 400zł po dwóch latach i od tej pory wykres=constans. Ile z nich ma auto? Prawo jazdy? Ile z nich jest samodzielna? Ile z nich nie ma funkcji "żona faceta"? Widzieliście żeby jakiś wasz znajomy oglądał jakieś tasiemce i wzorował na nich swoje życie? Nie ma bardziej podatnej na influencerów płci niż kobieca. Jest w stanie wysuszyć paznokcie, położyć się do łózka i przez 2-3h przeglądnąć instagrama i zobaczyć jak żyją nastolatki za hajs taty, albo kobiety które mają hajs męża i zawód "żona"... Niestety powoduje to ogromne zakłamanie rzeczywistości, kompleksy i wprowadza do związku pojęcie toksyczności. Czemu nie kupiłeś mi pierścionka? Skoro jakaś sławna osoba która słynie z llikeów dostała na snapie i tak x20 inne dziewczyny to Twoja wybranka nie powinna być chyba gorsza i masz to nadrobić! Uwierzcie mi na słowo. Ciężko jest mi to prostować i rozjaśniać rzeczywistość. Zawsze facet jest winny.

Dzisiejsze dziewczyny <25 (sorry za akutat takie widełki) to ameby które oprócz oglądania paznokci nie potrafią nawet ugotować #!$%@? zupy bez proszku knorr. Krew mnie zalewa jak słyszę na przerwie w robocie "ee mi to się nie chce, parówki w czajniku gotuje i jakoś żyje xd" a potem papieros i heja. Dodatkowy rak to wszelkiego rodzaju zołzy czyli karynki które w wieku 30 lat będą poszukiwały zalewacza formy na wczoraj, bo zegar biologiczny tyka.. To jest typ organizmu, który potrafi oglądać Greya, wypiąć dupę do #seks i być wpatrzonym w swoje własne malutkie ego. Nie wiem czy wiecie ale takich lasek jest od chooooya. Tępe wpatrzone oczka z IQ=90 które są w stanie manimulować tobą nie umysłem a dupą; jeśli zrobisz TAK TAK TAK to będzie #!$%@? seks, a jeśli nie to brzuch mnie boli.

Oczywiście obie płcie mają mnóstwo minusów jak i plusów, ale kobiety zakłamują całe środowisko wokół siebie. Zwłaszcza te 20-25, wychowane trochę inaczej niż "starsze" sztuki.

Ile znacie kobiet z hobby? Cokolwiek, mogą być szachy, szydełkowanie, spacerowanie tam i z powrotem. No właśnie ja też nie.

Kobieta to postać nakręcona na malowanie paznokci i intrygi ze swoimi #!$%@? koleżankami, przeważnie singielkami, które mącą w związku doradzając jakieś gówna.

Ale co ty chcesz ?! Jestem kobietą i nie jestem tępa.

Zgodze się, większość dziewczyn z wykopu czytające ten tekst była by moim dobrym kumplem i nie pasuje do tego opisu. ale przeważnie nie mają ani wyglądu, ani powabu tylko borderline i nadwagę. Gdyby opublikować ten tekst na forum wizaż pl czy grupie "młode mamy" to odsetek hejterek byłby ogromny. A wy faceci co myślicie o tym? Może za ostro się wypowiedziałem ale taka moja refleksja a AMW do tego chyba służy. Mam nadzieje że naprostuje kilka dziewczyn na ścieżke "będę dla mojego faceta uczciwa, nie będę #!$%@?ć bez powodu i wyrosnę z bycia rozpłakaną dziewczynką" dzięki czemu jakiś facet nie dozna frustracji.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #hobby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: tak samo w męskim świecie masz stulejki co z piwnicy nie wychodzą i nie umieją nawet spluczki w kiblu naprawić. Grają cały dzien w te gierki i nic poza tym. Studencikow co studiują po 10 lat na drugim roku. Palących marchiuanen dzien w dzien. Dresów co moze gdzieś tam fizycznie pracują, ale jedyna rozrywka jest #!$%@? sie na weekend. I jeszcze rodzaj cwaniaczków, co interesy nowe ciagle kręcą, a żyją
Zgodze się, większość dziewczyn z wykopu czytające ten tekst była by moim dobrym kumplem i nie pasuje do tego opisu. ale przeważnie nie mają ani wyglądu, ani powabu tylko borderline i nadwagę.


@AnonimoweMirkoWyznania:
1. leć na zrobione laski, które żeby być ładne i powabne siłą rzeczy MUSZĄ robić paznokcie, wklepywać maseczki i układać włosy
2. narzekaj że zrobione dziewczyny zajmują się robieniem paznokci

gdzie tu sens, gdzie logika?

Jasne, zdarzają sie
Z jakiej racji polityka, elektronika, fizyka czy astronomia są uznawane za nie wiadomo jak wyszukane? Znów dostrzegam marne próby wyżycia się na kobietach za własne niepowodzenia z nimi, spotykanie (wybieranie?) nieodpowiednich, przeżyte odrzucenia czy też inne kompleksy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytanie takich nędznych wypocin jest dla mnie niczym obserwowanie tagu #logikarozowychpaskow dla niebieskich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
PlujacaProgramistka: Faceci mają wymagania, by kobieta była zadbana (gładkie nogi i inne miejsca, umalowane oczy, paznokcie), a gdy ma zainteresowania z tym związane (tj. przegląda katalog avona czy rossmanna), to już ból dupy.

Choć przyznam szczerze, że matka i siosta oglądające wszystkie te seriale z TVP2 i TVN też działają mi na nerwy.

Ale z drugiej strony... czy emocjonowanie się życiem Churchilla, Hitlera i Stalina (często oglądam z ojcem "Sensacje XX
@littleowl No wiadomo najlepiej to nie interesować się niczym wszystko nazywać bez sensu i po co a potem się dziwić że tyle mężczyzn uznaje kobiety za głupie i puste. Elektronika fizyka astronomia i polityka to przykłady bo są to rzeczy które nas otaczają w codziennym życiu zwłaszcza elektronika i polityka a większość dziewczyn nie ma nawet podstawowej wiedzy na te tematy , i udaje że to coś normalnego z takim podejściem dziwić
@littleowl Mi chodziło jedynie o to że kobiety mają o wiele mniejszy zakres pasji i widać to w większości społeczności zrzeszających jakiś hobbystów. kobiety dominują jedynie w modzie i urodzie jak wejdziesz w społeczność ludzi ukladajacych kostkę Rubika czy ćwiczących sztuczki magiczne to dziewczyny stanowią jakiś znikomy procent i są rodzynkami. No nie wiem może patrzę to ze swojego męskiego punktu widzenia ale jednak nie przychodzą mi dziedziny zdominowane przez kobiety możesz
@AnonimoweMirkoWyznania: zazwyczaj nie zabieram głosu tylko z wypiekami na twarzy czytam #anonimowemirkowyznania ale tutaj aż mną leciutko wstrząsnęło.

otóż. jestem kobietą, lvl 28up. po dobrych studiach (nie chce podawac kierunku, nikgdy nie wiadomo, kto sie przypałęta i mnie odkryje pod tym nickiem, powiem tylko tyle, ze poli, wydz. mech), uczę się dalej języków obcych, staram się dokształcać - co prawda w zakresie raczej mojej korpo, ale zawsze. Tak, pracuję w korpo,
poszukaj normalnego rozowego paska

@rozowaswinia: napisz gdzie szukać. Przyda się wszystkim czytającym wątek. Bo ja też ciągle trafiam na jakieś #!$%@? (a wymagań z roku na rok mam coraz mniej)
Nie chce mi się pisać tego samego więc skopiuje swój stary komentarz na ten temat:

Powiedzcie mi o co chodzi w życiu, o to żeby wpisać sobie w CV w zainteresowania: historia rozwoju nosacza sundajskiego, albo zbieranie rekwizytów z wojny secesyjnej czy #!$%@? wie co?

Dlaczego oceniacie swoje zainteresowania lepiej, koleś który nagrał filmik na instagramie sam sie "wartościuje" milionem tagów, jego zainteresowania jak mniemam: siłownia, sport, dieta, czyli co jego zainteresowania
@AnonimoweMirkoWyznania: akurat z podatnością na influencerów masz rację, 99% kobiet pokłada swoją wartość w atrakcyjności przez co robią wszystko by inni je docenili i pragnęli, na tym właśnie opiera się cała zasada podrywania. Co do reszty się zbytnio nie zgadzam.