Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy #!$%@?ąłeś gównostudia robione dla rodziny (już pomijając to że i tak bym się tam długo nie utrzymał xd) i zająłeś się celem który sam sobie postawiłeś. Nie ma to jak w końcu mieć do czego dążyć z własnej woli.
#krakow - trzymać kciuki to za 2msc będziecie mieli do dyspozycji uczciwą złotówę do zwożenia z nocnych baletów ( ͡º ͜ʖ͡º)


#oswiadczenie #studbaza #touczucie #taxi #tylewygrac czy #tyleprzegrac
Pobierz
źródło: comment_uMv6XWAjk8f33Y19EJqj3ZpeZ6gTfnFn.jpg
  • 29
I pamiętaj, jak chcesz być prawdziwą złotówą, to obowiązkowo kamizelka BOMBER i drewnopodobne koraliki na siedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i wiadomo, UBER = HIV

Powodzenia mireczku :D


@Pally: nie zapomnij o milionie drzewek zapachowych i skóry owcy na siedzeniu :)
@Doomey @admund nigdy nie miałem i nie potrafiłem sobie znaleźć jakiegoś głównego celu życiowego, wszystko wymyślam na bieżąco. Także na razie cel jest taki, a co będzie potem to się zobaczy.
Ale fakt że w tym taxi coś jest - pamiętam że będąc malutkim gnojem na jedne z pierwszych pytań o to kim chciałbym być jak dorosnę odpowiadałem że taksówkarzem xd no i wciąż tak jest, że spośród zwykłych, realnie dostępnych prac,
wożenie nachlanych sebixów...

@mekosx fuck, a ja myślałem że ta robota polega na wożeniu nachlanych studentek ( ͡º ͜ʖ͡º) to jednak nie chcę :c
Trochę brałem pod uwagę ubera, ale najpierw spróbuję dostać się do GLORIOUS TAXI MASTERRACE ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nawet nieźle mi idzie to wbijanie mapy do głowy i za miesiąc powinienem być gotowy ro egzaminu.