Wpis z mikrobloga

@desensitization no ale taka prawda. Jesteśmy raczkującym narodem jesli chodzi o nasze jestestwo na wyspach. Trochę zajmie zanim większość z nas będzie kojarzona z tanią siłą roboczą. O dziwo brexit może to zmienić bo nie będzie już widać tylu nowych napływających do prostych prac i raczej każdy bywalec bedzie się pozwoli rozwijał (poza patologia która i tak prędzej czy później wraca do Polski)
@desensitization No co mówi to co myśli? Reprezentuje interes Brytyjczyków, a nie Afryki i Azji Mniejszej xD. Też powinniśmy dbać o interes Polaków a nie innych nacji, bo taka właśnie jest prawda lewaczki. To że #!$%@? w EU jak chcą wszystkim po równo i wszystkich równo to jedno, a drugie jest to że najpierw dbają o interesy swoje a potem jak skapnie to Europy Wschodniej.

Lubie typa oglądać, bo omawia tematy o
@Metzger3: znowu ktoś mnie nazwał lewakiem. Neuropki, które mnie kojarzą teraz by pewnie prychnęły z dezaprobatą. Ale jak w jednym tygodniu ktoś mnie wyzywa od prawaków, a w drugim od lewaków, to chyba wszystko w porządku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)