Wpis z mikrobloga

@garmil: O kurde Bosch. Jak to zrobiłeś? Fototapeta na zwykłych drzwiach, czy majstrowałeś też same drzwi? Bym sobie takiego Klimta walnęła może :3
@garmil: Fajnie, ile cię to mniej więcej kosztowało? Muszę zabudować sobie wnękę w przedpokoju, niecałe 2m szerokości i 2,7 wysokości, jedynie drzwi i półki wewnątrz i jeszcze nie do końca mam pomysł jak to zrobić i ile może mnie to kosztować. Byłoby nietaktem gdybym zapytała o jakieś podstawowe wskazówki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@catch: materiały możesz dostać w markecie budowlanym, płytę wiórową laminowaną białą (bo najtaniej), przytną na wymiar, prowadnice też jest spory wybór różnej jakości. Do tego normalnej jakości wydruk można dostać za 20-25 zł za m2 (jak z dodatkowym laminatem to 40zł).
@garmil: A za przycięcie płyty dużo kasują? I jeśli potrzebuję tylko kilku kawałków z kolejnej płyty, to liczą mi za całą, czy tylko za zamówiony m2?
I jakiś patent na realizację drzwi z płyt laminowanych masz? Systemy jezdne to wiem, że łatwo dostać, ale do tych płyt są jakieś listwy jeszcze, czy bez nich też się da?
@catch: zależy od sklepu. Krawędzie płyt warto wykończyć, albo oni to zrobią albo można samemu wprasować. U siebie dawałem jeszcze na krawędziach drewniane listewki, ale to inna bajka
@garmil: Tzn. o obrzeża mi nie chodzi, tylko o krawędzie samych drzwi. Nie wiem, czy da się zrobić je z samych płyt z takimi zwykłymi obrzeżami, czy jakieś specjalne listwy do tego są :)
@garmil: To rozumiem, że ty niczego takiego nie miałeś? A można fotkę pod innym kątem? Ciekawa jestem jak to tam masz skonstruowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@garmil: Wygląda super :) To rozumiem na krawędzie płyt, z których są drzwiczki, nic nie montowałeś? Ciężko ocenić, czy tam są jakieś listewki, czy to takie obrzeża...
@garmil: Już rozumiem, fajne wykonanie () Jeszcze powiedz tylko ile kosztowały cię płyty laminowane i cięcie na wymiar i daję ci już spokój :D