Wpis z mikrobloga

#radom #podludzie

Jakim trzeba być #!$%@? debilem bez wyobraźni żeby tak zaparkować, a widzę często gdy przechodzę że te garaże są używane i regularnie zastawiane. Ktoś chce wyjechać i nic nie da się zrobić bo miejskie nie mają jak pomóc. Z tego co dowiedziałem się od miejskich ten placyk przed garażami jest prywatny nie ma go w spisie dróg publicznych dla tego są bezradni i przyjeżdżają tam średnio 2 razy w tygodniu po nic. Gdy wracałem po 4h Audi dalej stało...
Pobierz
źródło: comment_IUqJorTkbQzXuU2c67WXmMUoExi37Kzs.jpg
  • 10
prywatna posesja... czyli jak ktos wjedzie na moje podwórko i postawi tam swoj samochód to mam czekać aż raczy wrócić i odjedzie?


@widmo82: Tak, nie możesz nic zrobić. Auta siłą nie wyrzucisz, bo on Cię oskarży o uszkodzenie. Są dwie opcje - umieszczasz regulamin przed wjazdem że opłata za parking itp, albo druga opcja (mało popularna): usuwasz takie auto na rolkach , tak jak to robią ekipy filmowe gdy przyjeżdzają kręcić
Pobierz
źródło: comment_cLWkolZq4t7FdzP6eAvDcpnJcb50SFqi.jpg
@jarcad: Nigdy nie wiadomo co ludziom strzeli do łba wole zakrywać.
@czarnobiaua: Tyle że też nie wiadomo kto dokładnie jest właścicielem taka niby ziemia niczyja się zrobiła i figuruje jako ulica tyle, a ludzie już próbowali coś zrobić tyle że bez skutku.