Wpis z mikrobloga

#help #retroboat #retrocomputing #nocmuzeow2017 #lodz
Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, od czasu do czasu organizuje retro-wystawy w Łodzi, gdzie maluchy i nie tylko mogą wpaść i popykać sobie na starych komputerkach i konsolach -
https://www.facebook.com/retroboat2017

Nie pisałem jeszcze nic na fanpejdżu, żeby nie robić niepotrzebnych nadziei, ale tak, chciałbym zorganizować kolejną wystawę Retroboat w Łodzi, na najbliższej Nocy Muzeów.

Niestety, instytucje publiczne oraz kulturalne, do których udało im się dotrzeć albo nie są w tym roku zainteresowane albo już mają komplet atrakcji albo by chciały ale nie mogą. To zła wiadomość.

Dobra jest taka, że właściwie mógłbym organizacyjnie to sam pociągnąć ale potrzeba jednej rzeczy - sponsorów. Tak więc prośba mireczki - jeśli pracujecie w korpo czy innej łódzkiej firmie, która w zamian za patronat/stoisko/rozstawione roll-upy/cokolwiek - jestem elastyczny, zechciałaby choć częściowo partycypować w kosztach, dajcie mi znać gdzie i do kogo uderzyć.

Ile potrzeba? Bardzo orientacyjnie - 2.5-3 koła. Wszystko zależy od miejscówki... ale nie oszukujmy się - 3/4 tej kwoty i tak pochłonie wynajem sali i mebli. No i druga sprawa - gadżety - potrzebujemy duuuużo gadżetów firmowych, żeby rozdawać maluchom :-)
arti040 - #help #retroboat #retrocomputing #nocmuzeow2017 #lodz
Jak zapewne niektórz...

źródło: comment_NzG6jR60AJ3YH25t4OiPFjvXSkd02dq0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@arti040 Może skontaktuj się z Quazem i NRGeekiem, obaj są z Łodzi i mają spore bazy fanów. Crowdfundingowa ekspozycja na Nocy Muzeów pewnie nie przejdzie bez echa w mediach ʕʔ
  • Odpowiedz