Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Chciałem ogłosić, że pomimo przeciwności ze strony losu i botów YT opublikowałem nowy odcinek "Motyla i Globusa". Tym razem zająłem się klimatem. Ale spokojnie, polskim :) Zapraszam do oglądania i wykopywania. Tylko wsparcie społeczności zainteresowanej tematem #geografia jest w stanie pomóc mi rozwinąć ten kanał :)

http://www.wykop.pl/link/3639985/kiedy-zaczyna-sie-wiosna-i-gdzie-dociera-najpierw-motyl-i-globus-4/

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej... pogody na najbliższy weekend
#mapyboners #motyliglobus #bojowkiwiosny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pannoramix - Dzień dobry! Chciałem ogłosić, że pomimo przeciwności ze strony losu i b...

źródło: comment_MouGwOTpbxEnxn7d3NfDaHxJ14Ag8gl8.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Proobs: uciął poprzedni odcinek z 17 minut do 50 sekund :( Już drugi tydzień tłumaczę i przerzucam się mailowo z supportem. Nie chcą mi wierzyć że miał 17 minut. Dziwne, że nie widzą tego w logach albo na screenach, pokazujących średni czas oglądania 13 i pół minuty :( Trochę mnie to podłamało, bo robiłem go ponad tydzień. Jeszcze poczekam...
  • Odpowiedz
@Pannoramix: ale to było dobre! Na przyszłość, jeśli możesz, przygotowuj listę linków do materiałów, z których korzystałeś albo innych, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę.
  • Odpowiedz
@Fidelis: widziałem ją :) ale nie chciałem kroić, docinać, edytować. BTW. poległem na szukaniu kilka dni klimatycznej mapy 2RP :( a dam głowę, że kiedyś gdzieś widziałem online
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Człowieku, na litość boską, usuń to natychmiast! Co ty sobie myślałeś robiąc i wrzucając tu mądry i ciekawy materiał! Jeszcze jakieś dziecko wejdzie, obejrzy i czegoś się nauczy, coś zrozumie! Wywal i wrzuć gołe baby albo inny gównowpis. Z poważaniem, ciocia Leta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leta: nie umiem. Mądrą głowy jutubowe każą mi nagrać jakiś odcinek w którym się powygłupiam, by zdobyć suby. myślałem nad tym z 3 tygodnie i dalej chyba nie umiem :/
  • Odpowiedz