Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie zostałam obdarzona wyjątkową urodą, a chciałabym zaintrygować sobą mężczyznę z którym będę się dziś widziała na imprezie.
Już się znamy i lubimy, ale jestem zainteresowana związkiem (nie mylić z przygodnym seksem), a przynajmniej poumawianiem się z nim, bo mnie zaciekawił jako człowiek.

Co na was działa mirki? Co was kręci w kobietach oprócz fizyczności?

Nie chcę nikogo na siłę udawać i oszukiwać, bo i tak w praniu wyjdzie mój prawdziwy charakter, ale chciałabym choć trochę pomóc szczęściu

#zwiazki #niebieskiepaski #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 60
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na pewno na plus będzie, gdy będziesz wesoła i pozytywna. Jako ponurak sam wiem, że ludzie nie chcą przebywać wśród ludzi, co mają wyraz twarzy, jakby im cała rodzina umarła (niestety to mój standardowy wyraz twarzy xD). A twój problem jest raczej dość oczywisty. Jestem na 100% pewien, że za dużo znajomych nie masz. Jest mnóstwo osób co wyglądają serio źle, a i tak kogoś znajdują. Dlaczego? Bo są dynamiczni,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bądź sobą, nie udawaj kogoś kim nie jestes, bądź wyluzowana i nie spinaj sie o wszystko. Wszystko samo przyjdzie z czasem i tyle. Przede wszystkim nie nastawiaj sie na to, ze będziesz z tym typkiem w związku tylko podejdź do tego jak do dobrej zabawy - jak sie sobie spodobacie (tez masz prawo miec wymagania) to samo wszystko sie ułoży, jak nie - to nie było to.
  • Odpowiedz
Szczerze to brak jakies durnej sztucznosci szcegolnie w postaci narysowanych brwi, doklejonych rzes no i brak walow tluszczu juz czyni ci ladna osoba. Jesli nie gadasz bez sensu zeby zapelnic cisze oczywistosciami tylko umiesz prowadzic rozmowe to juz jest ciekawie. Chyba najtrywialniejsza z rad ale imo badz soba i nie pozuj, usmiechaj sie bez przesady i to musi sie udac. Powodzenia:)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie to nie czytałem komentarzy i zapewne jest tu dużo #!$%@?/mizoginii, ale z doświadczenia powiem tak:

- Uśmiechaj się. Do wszystkich w gronie, a do tego Twojego tak jakby lekko bardziej
- Kontakt fizyczny - jak go dotkniesz przypadkiem czy coś, a innych nie, to na 90% typo obczai, że mu się podobasz
- Gdy rozmawiacie, kontynuuj rozmowę - zadawaj pytania, zapamiętuj rzeczy, a potem nawiązuj do tych rzeczy
-
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to zabrzmi słabo, ale mnie najbardziej kręci jak kobieta nie jest wobec mnie obojętna/neutralna. Zwykle te ładne zachowują się ozięble, z dystansem i to raczej zniechęca. Podejrzewam,że to cecha ludzi, którzy mają nadmiar atencji.

@rak_kontent zniechęca słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsza rzecz, to nie przejmuj się komentarzami czytanymi w necie. Większość facetów uwielbia udawać samców alfa, co to nie pójdą do łóżka z laską, która nie wygląda jak modelka, choćby ich błagała na kolanach. W rzeczywistości tak to nie wygląda, z większością facetów można normalnie pogadać, a jeśli są wolni, heteroseksualni i czymś ich zainteresujesz, to zawsze masz jakąś szansę.

Z takich bardziej konkretnych rad:

1) Fajnie jeżeli macie coś
  • Odpowiedz