Wpis z mikrobloga

Wy na prawdę myślicie, że Kaczyński chciał przepchnąć kandydaturę tego całego Jacka Więźnia z Azkabanu Wolskiego? Przecież to jest oczywiste, że cała awantura się wzięła z tego, że PiSowcy nie mogli głosować za Tuskiem, bo to dla nich sprawa honoru. Jak to tak? Poprzeć Tuska? Żeby to był jakiś inny POwiec, to może jeszcze, ale Tusk? W życiu.
Jednocześnie wy na prawdę myślicie, że Kaczyński chciał, żeby Tusk zakończył "posługę", ponad 1000 km od Warszawy i wrócił do Polski? Przecież to jest oczywiste, że Tusk daleko = Tusk niegroźny.
Jak wy możecie tak oczywistych schematów nie łapać i dopowiadać do tego jakieś niestworzone historie...
#4konserwy #neuropa #tusk #kaczynski #polityka
llllllll - Wy na prawdę myślicie, że Kaczyński chciał przepchnąć kandydaturę tego cał...

źródło: comment_MIPfuXDCT9J9fAPOft3UQTrattQfbZCV.jpg

Pobierz
  • 25
@llllllll: czyli sumując:

1. jestem poważnym politykiem
2. dobro narodu najważniejsze
3. chyba, że akurat nie lubię kogoś to wtedy mój honor najważniejszy #!$%@? #!$%@? #!$%@?ć tuska
4. w zw. z pkt 3. nie mogę głosować za Tuskiem
5. ale nie mogę też po prostu nie głosować za Tuskiem, wstrzymać się czy coś, to by było za proste a ja jestem przecież genialnym strategiem
6. wyciągam królika z kapelusza jako kontrkandydata
@Dziki_wieprz: "strateguje" tam gdzie wygrał wybory. Zakładam, że jesteś demokratą, więc...
@Matyson:
1. no raczej jest
2. LOL w co ty wierzysz? XD
3. wiadomo, że dla PiSu "#!$%@?ć tuska" to hasło nadrzędne
4. oczywiste
5. mógł, ale skoro miał w rękawie człowieka z PO (!), który dał się wykorzystać to why not?
6. patrz wyżej
7. gdzie ta inba? to popierdółka jakaś, a nie inba...
8. nie wiem o
@llllllll: Ale Tusk i tak by wygrał bo zwyczajnie nie było innego kontrkandydata. Jeśli nie chcieli głosować za (chociaż tylko by na tym zaplusowali, tworząc narrację "my wyciągamy rękę, chcemy zgody i kompromisu") to można było zwyczajnie, po cichu wstrzymać się od glosu. Po co te paniczne działania na ostatnią chwilę i robienie awantury w przegranej sprawie? Czemu genialny strateg szachów 4D w tej skomplikowanej intrydze nie zalatwił chociaż kilku głosów
@Stepanakert: nie było innego kontrkandydata i pewnie by się wstrzymali od głosu, ale skoro znalazł się chętny w PO (!), no to wykorzystali barana... nie wiem co wy macie z tym "genialnym strategiem" XD
@llllllll: Jarek czekał 8 lat w opozycji więc się teraz na Tusku będzie mścić przy każdej okazji.Nawet nie mam do obecnego rządu większych pretensji o brak poparcia dla Slońca Peru bo dla mnie jako Polaka to była sytuacja win win bo w świat i tak poszłaby informacja,że szefem KE został znów nasz rodak ale sam sposób w jaki pis to rozegrał po prostu ich skompromitował.Wystawili za pięc dwunasta swojego kandydata i
@Hamouma: masz trochę racji, ale musisz pamiętać, że ten kandydat nigdy nie miał wygrać i był tam tylko po to, żeby wprowadzić zamieszanie. Główne cele zostały osiągnięte.
1. Nie zagłosowali za Tuskiem
2. Tusk zostaje w Brukseli
3. Pokazali po raz kolejny, że "HURRR NIE JEMY NIEMCOM Z RĘKI DURR", bo jest ważne dla PiSowskiego elektoratu
@llllllll: Faktycznie, pokazali że zakumplowanie się z PiSem może w kilka dni zniszczyć karierę xD naprawdę, to jest najlepsze co mogli zrobić z wieloletnim europosłem PO przechodzącym do ich obozu? Upokorzyć go i pokazać że nikogo on nie obchodzi?
@llllllll: Żal mi go nie jest, ale to co zrobili jest kolejnym dowodem na to, że wszystko było wymyśloną na ostatnią chwilę, nieudaną akcją, w dodatku z zerowym poparciem wśród "sojuszników". Wysokiego rangą polityka przechodzącego z wrogiego obozu można wykorzystać na sto lepszych sposobów niż żeby "wprowadzić zamieszanie" w przegranym głosowaniu.
@llllllll: @Dziki_wieprz: @Matyson: Przecież to było wiadome od samego początku. Wykopki to w większości prostaki, którzy myśleli ze jarek mówi na poważnie o tym wolskim. Jak można myśleć że człowiek ktory zaorał pajaców z opozycji może wierzyć że UE wybierze na prezydenta jakiegoś noname'a?