Wpis z mikrobloga

@MlodyWilczek: jak chcesz bawić się w DRL to kup sobie homologowane światła a nie chińczyka bez homologacji (który nie spełnia wymaganych parametrów) - zrób zdjęcie kółka z napisem Exx (gdzie xx to cyfry)

@Jestem_Tutaj: @aleksander_z: @Myszoskocznia: akurat #januszemotoryzacji to posłowie którzy wprowadzili jazdę na światłach mijania - bez żadnych badań potwierdzających skuteczność rozwiązania w naszych warunkach geograficznych (wg badań z Austrii jest mizerna bo poprawa odbywa się względem
  • Odpowiedz
@MlodyWilczek: Klema 15 jest prawie na kazdej wtyczce w aucie. podłacz to przez przekażnik na który pociągniesz przez bezpiecznik + z akumulatora (KL30). Najlepiej jednak jakbyś znalazł sygnał pracującego silnika (KL61).
  • Odpowiedz
@MlodyWilczek: Nie oceniam walorów estetycznych bo nic mi do tego, ale stary - takich świateł kompletnie nie widać, w głowie 99% pozostałych uczestników ruchu, zostaniesz zarejestrowany jako pojazd stojący, a nie poruszający się. Zamontuj sobie jak chcesz od czasu do czasu się pokazać, ale w trakcie jazdy używaj proszę normalnych świateł. Dla bezpieczeństwa swojego i innych.
  • Odpowiedz
@MlodyWilczek: możesz mi powiedzieć co kieruje ludźmi którzy to kupują? Ani to ładne, ani światła nie daje. Z daleka tego nie widać, a z bliska czasami nawet oślepia. Po pół roku diody popalone, albo w ogóle jedna część nie świeci, ale jedzie Grażyna z Januszem swoim pasatem. Na miejscu policji każdemu kierowcy, który jeździ na chińskich diodach zabierałbym dowód. Jak widzę takich kierowców to zawsze im mrugam. Zawsze.
  • Odpowiedz