Wpis z mikrobloga

@rafpafpaf:
#ubezpieczenia #tychy #katowice
Cześć,
Czy ktoś z okolic mógłby polecić jakiegoś specjalistę od ubezpieczeń, który pomógłby z uzyskaniem wyższego odszkodowania (nie wiem radcę prawnego czy prawnika)?
Mam na myśli ubezpieczenie grupowe z Generali.

Pokrótce opisując sytuację to miałem nagłe zatrzymanie krążenia bez znanej przyczyny. Po prawie trzytygodniowym pobycie w szpitalu wszczepiono mi kardiowerter-defibrylator. Ubezpieczyciel chce wypłacić pieniądze tylko z tytułu pobytu w szpitalu na skutek choroby, natomiast ja myślę, że może są jakieś szanse po pierwsze przekwalifikować to na nieszczęśliwy wypadek
a po drugie otrzymać też pieniądze ubezpieczenia również za poważne zachorowanie, uszczerbek na zdrowiu czy zabieg chirurgiczny.

Jak ktoś kogoś takiego zna to z góry dzięki za pomoc
  • 1
@rafpafpaf: Mireczku, na co dzień zajmuje się rozpatrywaniem roszczeń z ubezpieczeń na życie. Jeśli chcesz mogę Ci doradzić to i owo. Podeślij na PW ogólne warunki ubezpieczenia do umowy, sprawdzimy co tam piszczy. Jednak już teraz mogę Ci powiedzieć, że jeśli do zdarzenia doszło samoistnie to nie ma szans na uznanie go jako nieszczęśliwego wypadku, szkoda nawet iść z tym do kancelarii bo powiedzą Ci to samo jeśli są ogarnięci.