Wpis z mikrobloga

Żaden idol wykopków nie irytuje mnie ostatnio tak bardzo jak Paul Joseph Watson :| Koleś, który na każdym filmie emocjonuje się każdym tematem tak jakby zaraz miał dojść z podniecenia słysząc słowa które sam wymawia. Przesadnie pewny siebie, jego prawda jest najmojsza, niczym Max Kolonko, który cały czas powtarza, że mówi jak jest, nawet jeśli tak nie jest. W dodatku redaktor InfoWars, portalu dla typowego spiskowca, który boi się szczepionek, a smugi kondensacyjne to dla niego chemtrailsy :|
Eh eh eh po prostu znowu się potwierdza, że na nienawiści najłatwiej się wybić
#neuropa #gownowpis #youtube
Reepo - Żaden idol wykopków nie irytuje mnie ostatnio tak bardzo jak Paul Joseph Wats...

źródło: comment_jq3BGfZog6ViRPtDsGD58GrdrJxrqr1C.jpg

Pobierz
  • 24
@ZuyKefrus: Ator mówi do odbiorców jak do upośledzonych dzieci. PJW mówi nieco jak Alex Jones z bulemdópy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obu łączy to że #!$%@?ą takie kocopoły że zimnioki w piwnicy gniją z zażenowania.

@JanuszKek go trafnie podsumował tam wyżej. Dodałbym jednak że gość prawdopodobnie nie wierzy w większość tego co mówi a kieruje się jedynie chęcią łatwego zysku.
@Reepo: tesh mnie tym męczy strasznie ale jeśli się ogląda kanal info wars z glową to można się ciekawych rzeczy dowiedzieć,mnie np dawno temu Dawid Icke zainspirowal do szukania jasczuroludzi,fakt że na razie nie odkryłem żadnego z nich ale raz byłem praktycznie pewien,że obok takowego stwora stoję tylko nie miałem przy sobie (jak na złość!) żyletki aby sprawdzić czy krwawi na niebiesko