Wpis z mikrobloga

@rednaskela: możesz rozpakować przy kurierze tylko często trzeba ich do tego zmuszać. To takie typy co to im się zawsze spieszy. Twardo na swoim trzeba stanąć, że to jego zasrany obowiązek... W razie oszustwa on jest od razu świadkiem a i ty oddajesz paczkę bez uiszczenia opłaty...
@rednaskela jeśli znajdę dzisiaj czas to podjadę i zobaczę czy coś tam jest albo zrobię fotę jak miejsce wygląda. Tylko następnym razem realizowanie zasady mądry Polak po szkodzie nie jest najlepsze :-)
@daro2822 nie, tak nie można. Kurier bierze odpowiedzialność za paczkę, nie powoli jej otworzyć zanim odpowiedzialność nie przejdzie na ciebie. W poczcie za opłatą można tak. Masz kurierów debili na rejonie, coś będzie nie tak i co paczka wraca otwarta do nadawcy i okazuje się że czego brakuje, czyja wina? Kuriera bo otworzył paczkę
@sebaskc: zrezygnowałem z zakupu. Napisałem ze zgodnie z możliwością odstąpienia od umowy zakupu w ciagu 14 dni, rezygnuje z zakupu i tyle. Nie wpłaciłem kasy. Obyło sie bez negatywa na allegro