Wpis z mikrobloga

@stomilciszy: Jeśli to twój pierwszy trip to możesz się zrazić, bo jednak bez farta ciężko oderwać się od grupy podczas jechania(na każdą stacje na którą wbijasz jest milion osób które też jadą) i schodzi trochę. Jednak impreza na miejscu i cały klimat jest całkiem spoko. Jeśli jednak chcesz pojechać na wyścig to polecam się zainteresować innymi mniejszymi na początek gdzie nie ustępują niczym ASR a jedzie mniej osób bo jednak 1k
@stomilciszy: Po prostu myślę że na aż tak dużym wyścigu możesz nie odczuć radości z trasy chociaż imprezy na stacjach zawsze są świetne. Mimo tylu ludzi zawsze prawie wszyscy dojeżdżali na główną imprezę, jednak rok temu byłem na mniejszym wyścigu i bardziej doceniłem go niż poprzednie lata z ASR.
@MrW_95: powiem Ci tak dla mnie tylko PoliRajd :D - jeżeli rajd i chcesz poznać fajnych ludzi i dobrze się pobawić to własnie PolIRajd. Jezeli chcesz mega masową impreze - ale to sie możesz poczuć jak na festiwalu, czyli niby ludzi można poznać ale nie jest tak kameralnie to ASR. A survivalowy stop solo też jest fajny no zależy co kto lubi, napewno nie polecam na majówke bez rajdu, bo na