Wpis z mikrobloga

#salsation

Nagraliśmy wczoraj taką choreografie salsation, uczona od zera, niezbyt skomplikowana toteż szybciorem wszyscy załapali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Momentami jestem w tle, bom niezbyt #atencyjnyniebieskipasek i nie chciałbym żeby dzwonili z wytwórni z pretensjami, że mają mnie wymazać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Do Paoli jeszcze będę zapadał na zajęcia, ma świetną pozytywną energie, chyba największą spośród poznanych przeze mnie instruktorów.

Dobry instruktor, zwłaszcza na początku przygody z tańcem ma kluczową rolę w tym, czy się wciągniemy w temat, czy zrazimy i pójdziemy gdzieś indziej. Od początku moich tańców było parę takich faili, gdzie na drugich albo pierwszych zajęciach towarzyskiego od zera ktoś zapodał jive'a, kiedy na początku ludziom myli się walc angielski XD Masakrycznie to wyglądało i nasza pomoc jako że przy jive'ie sporo się zmordowaliśmy również na nic się nie zdała. Albo kiedy na latino solo w trakcie miesiąca świadome zagrożenia osoby wpadają na betona, gdzie już mamy obcykane większość kroków i w większości przypadków instruktorzy to olewają, bo było wyraźnie przed tym ostrzeżenie.

#tuxtanczy #goodvibesonly #taniec #milionowamotywacja #motywacja
t.....4 - #salsation

Nagraliśmy wczoraj taką choreografie salsation, uczona od zer...