Wpis z mikrobloga

Mirki - ubezpieczacie samodzielnie czy zdajecie się na leasingodawcę ? Jak to jest po ostatnich zmianach w wysokości składek ? Jakieś protipy ?

Wyszło mi OC + AC na mfind 11983zł (tylko z Proama wyskoczyło), rankomat nic nie daje. Przy zakupie auta rok temu płaciłem 3800zł (PZU u leasingodawcy PSA).

Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka ... :D

@mfind

#ubezpieczenie #oc #motoryzacja

Jak kupujesz OC+AC na auto w leasingu ?

  • u leasingodawcy 50.0% (4)
  • szukam sam 50.0% (4)

Oddanych głosów: 8

  • 11
@Kocia_Ksiezniczka: co Ty ... nic, mam prawie idealną historię, stłuczkę miałem jedną z własnej winy ale było to tak dawno że nie pamiętam, i to nie na auto zarejestrowane na mnie. W kalkulatorze nie podałem żadnych wypłat z OC/AC. Wartość auta teraz to maks 100k. Jadę jutro do leasingodawcy dowiedzieć się na czym stoję :)
@Vendetta0511: Odpowiedź jest bardzo prosta :P Nie liczymy leasingów niestety (w sumie coś tam się liczy, ale nie można tego nazwać ofertą, ani porównaniem) :( A kalkulator pokazuje wtedy.... no właśnie takie coś jak widziałeś ()
@mfind: ha zgadza się, bo prywatnie wyszło 2600 w Liberty.

Wychodzi na to, że te podwyżki nie takie straszne jak to się mówi, spodziewałem się 4,5 - 5k..

Mogliście mi darować te kilkanaście minut na skrupulatne wypełnienie danych i tak jak rankomat napisać już w pierwszym kroku: "wypchaj się, tylko prywatne oferty".

Przynajmniej już nie jestem noob i zaczynam kumać: trzeba przez agenta ubezpieczeniowego albo bezpośrednio w ubezpieczalniach pytać żeby próbować
@Vendetta0511: Leasing czeka na wyłączenie z wyników, aż do momentu, gdy będzie co pokazać :) W każdym razie jakbyś szukał jakiegoś ubezpieczenia prywatnie to wbijaj do nas na priv i pomożemy ( ͜͡ʖ ͡€)