Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś potrafi kupować bilet na PKP Inercity?
Czy ja jestem ślepy czy ta strona jes jakaś do dupy? Klikam wszystko co się da jak bym grał w przygodówkę z lat 90tych ii nic :/

Jeszcze ten komunikat na dole
Pamiętaj o przerwie technologicznej w systemie internetowej sprzedaży w godzinach 23:30 - 1:00

Półtorej godziny przerwy dzień w dzień? Co oni tam robią na tych serwerach? To wygląda jak by chcieli nawiązać do komunistycznej tradycji :/ Niedługo pewni będzie nieczynne i w niedizelę.

W każdym razie jest przed 23:30, więc chyba mogliby mi to łaskawie sprzedać...
#bekazpkp #pomocy #pkp
Corranh - Mirki czy ktoś potrafi kupować bilet na PKP Inercity?
Czy ja jestem ślepy ...

źródło: comment_uctiShSZicoBFWt5rOd9AjOe9b2bMxiY.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@MeAndI: Gdzie jest przycisk kup?

@infinitezymalnyy: No strzałka przewija tylko do tych szczegółów na dole... w sensie jak klikniesz wybierz to zmienia się w strzałkę i przewija.

@l-_-l: To by wiele wyjaśniało, ale #!$%@?! co to ma być? :/ Nie dość, że biletu nie kupisz co jest już kuriozalne, to nawet żadnej informacji czemu i jak mam kupić? To jest jakaś kpina.
A wiesz może jak mam to zarezerwować?
  • Odpowiedz
co to ma być? :/ Nie dość, że biletu nie kupisz co jest już kuriozalne, to nawet żadnej informacji czemu i jak mam kupić? To jest jakaś kpina.


@Corranh: to połączenie jest tylko wykonywane przez PKP ale na zlecenie innych kolei, oni nie chcą żeby to szło przez system internetowy PKP, co niestety odbija się na PKP
  • Odpowiedz
@infinitezymalnyy:
Już tam szukałem i nie znajduje mi połączenia w tym terminie... a link który podałeś wyświetla:
Omlouváme se, při běhu aplikace došlo k chybě. Zkuste to prosím později.

No nic, spróbuję później. Dzięki :)
  • Odpowiedz