Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy. Mój dysk HDD z czasem zwalania (prędkości spadają ze ~160MB/s do 0.1MB/s). Na początku myślałem że jest to problem z kablem sata - kabel wymieniony - problem nie rozwiązany. Sterowniki także przeinstalowane.




  • 15
@ArtekMisiek: Rób kopie zapasową, oszczędziłeś 20 zł na WD to teraz są problemy, chociaż i z moim WD Greenem też się coś dzieje, w CSie się zacina gra, na SSD bez problemu, badów zero więc gwarancja odpada (,) było brać wersję Blue (też oszczędziłem 20 zł xD) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ArtekMisiek: 07 - Częstotliwość błędów wyszukiwania głowic magnetycznych. W przypadku uszkodzenia systemu pozycjonowania, uszkodzenia serwa albo termicznej rozszerzalności dysku, ilość błędów wyszukiwania wzrasta. Większa ilość błędów wyszukiwania może oznaczać pogarszanie się stanu powierzchni dysku i podsystemu mechanicznego dysku.

Nie wiem xD Straszną kichę robią. To mój SMART dla porównania:
Pobierz
źródło: comment_GgC9lv75X1wLyuDFDKQio5y8HPgTulzM.jpg
@ArtekMisiek: Niby nie ma większych, przy CSGO i Mass Effect 2 jedynie przycina, ale prędkość od 60MB/s do 150MB/s wiec tak jak było, postarza mi go parkowanie głowic...

Nie podobnie, zobacz u siebie wartość RAW - 07 :)
Problem z dyskiem wg mnie, reklamuj, najlepiej rękojmia, bierz kasę i kup coś innego... Na tyle godzin przepracowanych, żeby był taki DYSKomfort ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I błędy odczytu