Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elitę internetów ( ).
Byście widzieli co się #!$%@? na jakichś badoo, czy innych tinderach.
Przyjaciółka mnie namawiała, żebym założyła konto na tego typu portalu. Wytrzymałam jakieś 12 godzin po czym je usunęłam i nie założę więcej choćbym miała zostać zakonnicą.
#niebieskiepaski na takich portalach, co z Wami?


#tinder #badoo
aaa_daa - Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elit...

źródło: comment_6bx5mIYJfog1J4ylkg8vsAAuWyQSAlbg.jpg

Pobierz
  • 123
@lady_katarina: Korzystam z tindera/badoo, 9 na 10 dziewczyn #!$%@? skróty typu: ct, jt, nw, mg, nmg, jbc, jtr, cb, sb itd. 8 na 10 to #!$%@? księżniczki, nie jesteś 10/10? Nie masz w #!$%@? grubego portfela? Nie pothoć!!!11 A później się dziwicie, że was tak oceniamy. I będziemy dalej was tak oceniać, jeśli dalej będziecie #!$%@?ć manianę.
@aaa_daa: o #!$%@? nie znoszę takich różowych co ani im się śni wykazać jakąś inicjatywę co do rozmowy, przecież rozmowa wymaga co najmniej dwojga osób zaangażowanych a ty oczekujesz kij wie czego. Miałem kilka takich sytuacji w życiu, gdzie ja nawijałem a loszka tylko poprawiała się z prawej na lewą i "no", "tak", "mhm", zazwyczaj obwiniałem później siebie, że to ja robię coś nie tak bo niby hehe "księżniczka" miałaby być
@aaa_daa: zapraszam na pw, gwarantuje długie, głębokie dyskusje na temat memów - używam mondryh słów, np kontemplacja i też nie przepadam za zdrobnieniami, chyba, że chodzi o pienionszki ;]

ale wiesz, przyjmuje tylko od 7/10 w górę, także nie ma za lekko
Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elitę internetów

Byście widzieli co się #!$%@? na jakichś badoo, czy innych tinderach.


@aaa_daa: Chyba nie wiesz, ze duze grono wykopowiczow korzysta wlasnie z tych aplikacji. Często tu cos wrzucają, szczegolnie z tindera

A poza tym o co ci chodzi? Nic szczegolnego nie widać na tym screenie
@lady_katarina:

Mirki znowu z formie. Co dziewczyna miała odpisać jak koleś jej pisze "co nie" W SKRÓCIE?! Ciekawe ile cennego czasu zaoszczędził gdy napisał "cn". Ja #!$%@?. Przecież jakby mój rozmówca mi tak napisał to by mnie skręciło z zażenowania i na pewno nie miałabym ochoty prowadzić dalej takiej konwersacji. Widać, że dziewczyna była już kompletnie zrezygnowana, dlatego zaczęła zdawkowo odpisywać. Nie wiadomo jak rozmowa wyglądała wcześniej, prawdopodobnie gdy jeszcze się
@ARhD: po prostu mam już tyle lat, że drażni mnie bezpodstawne nabijanie się z ludzi. dziewczyna myślała, że zabłyśnie bo jest taka niedostępna, a zwykle potem jest płacz 'czemu nikt mnie nie chce'. panowie lubią po pierwsze dziewczyny kulturalne, uprzejme i najważniejsze: takie, które szanują ich czas i wysiłek. cynizm i złośliwości mogą przyjść z czasem, jak już się kogoś zna i wie jak zareaguje.
Ale wy wszyscy #!$%@? tam na górze xD czytając posta juz wiedziałem ze znajdą się wielcy obrońcy tego spierdoxa ze zdjęcia. Punkt po punkcie błędy, z telefonu więc mogę nie być dokładny.

1. Typ narzeka, że nie ma nic czasu dla siebie, no zobacz jaka szkoda ; ((. Zasada numer jeden, nie marudzić przy nowo poznanej dziewczynie. Fruzie wolą optymistów #pdk

2. Kieruneczek i to cn jako co nie xD. No tu
Mirki znowu z formie. Co dziewczyna miała odpisać jak koleś jej pisze "co nie" W SKRÓCIE?! Ciekawe ile cennego czasu zaoszczędził gdy napisał "cn". Ja #!$%@?. Przecież jakby mój rozmówca mi tak napisał to by mnie skręciło z zażenowania i na pewno nie miałabym ochoty prowadzić dalej takiej konwersacji.


@lady_katarina: ...rzekła samozwańcza lady.