Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elitę internetów ( ).
Byście widzieli co się #!$%@? na jakichś badoo, czy innych tinderach.
Przyjaciółka mnie namawiała, żebym założyła konto na tego typu portalu. Wytrzymałam jakieś 12 godzin po czym je usunęłam i nie założę więcej choćbym miała zostać zakonnicą.
#niebieskiepaski na takich portalach, co z Wami?


#tinder #badoo
aaa_daa - Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elit...

źródło: comment_6bx5mIYJfog1J4ylkg8vsAAuWyQSAlbg.jpg

Pobierz
  • 123
@aaa_daa: Bo stulejarze są na swój sposób inteligentni. Serio, ja czytając wykop czy inny karachan, czuję się bardziej zaciekawiony niż rozmawiając z 99 % loszek. Problem w tym, że nie mają jak tej inteligencji sprzedać, bo w większości są średnio atrakcyjni fizycznie, co kończy się skromną liczbą par na tinderze, a nawet jak już loszka pogada, to będzie to robić na #!$%@?, po to żeby zabić nudę, i nawet gdyby poczciwy
@aaa_daa: Gadałem na badoo z dziesiątkami takich jak Ty, nie jesteś w żaden sposób specjalna, wyjątkowa i jak wszystkie rozmowy tak prowadzisz, to dziwię się tylko, że zjeby od gościa jakiegoś nie dostałaś za odpisywanie w stylu "aha" (bo ja po którymś z kolejności "aha" zawsze pytałem po #!$%@? ona mi w ogóle marnuje czas skoro nie ma nic do powiedzenia od siebie, niech po prostu przestanie odpowiadać w ogóle). Na
Dodam jeszcze jedną sytuację, żeby uzmysłowić jak to wszystko działa. Miałem kiedyś znajomego, przystojnego. Nie chciał into przygodne seksy, ale założył sobie tindera i potrollował typiarę. Zaproponował jej seks, ona się wstępnie zgodziła, i on zaczął temat, że pewnie jest wybredna, że fizyczność ma dla niej duże znaczenie itp.
A ona... stwierdziła, że ma facet musi mieć "to coś", żeby się z nim przespała, że nie wystarczy, że będzie przystojny. No i
Na szczęście udało mi się znaleźć tam kogoś i juz nie musze korzystać z tego śmietnika. Elo


@1984: Ja paradoksalnie też znalazłem. Obrałem taktykę polowania na same nowe konta, które jeszcze nie są #!$%@? mentalnie - jest jakieś 75% więcej szans, że nie trafisz na #!$%@?ą mentalnie amebę / księżniczkę. Generalnie jak laska ma na takim portalu konto dłużej niż dwa tygodnie-miesiąc(max dwa miechy dla wybrednych) i nikogo nie znalazła do
o #!$%@? co te stuleje XD tylko po takim fragmencie rozmowy uznali że odpisywałaś typkowi tylko tak/mhm/aha i już cię okrzykneli księżniczką XD


@hyperballad: Tyle nam pokazała, to tak stwierdziliśmy. A zapewne wybrała najbardziej "rakowy" fragment swoich rozmów aby jak najmocniej udowodnić swoją tezę. Poza tym, hipokryzja:

http://www.wykop.pl/wpis/22912469/#comment-82656323

Czy ty aby nie wyrobiłaś sobie opinii o człowieku po jednym wpisie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
Khaine - > o #!$%@? co te stuleje XD tylko po takim fragmencie rozmowy uznali że odpi...

źródło: comment_rRADuMbGAZ4XTCbXlKWUSbbARz5MC8y7.jpg

Pobierz
@aaa_daa
Niezależnie od tego jak niestandardowo zaczęłaby się rozmowa, to i tak w pewnym momencie dochodzi się do punktu, w którym lecą standardowe, schematyczne, wyświechtane pytania/odpowiedzi. To jest zazwyczaj nie do uniknięcia.

I tu leży pies pogrzebany..., że Tinder, badoo etc. nie są od poznawania partnera/partnerki na dłużej (tak jak znaczna większość oczekuje), gdyż możliwość zaprezentowania się jest mocno ograniczona i pisanie nigdy nie zastąpi kontaktu face2face gdzie występuje mimika twarzy, gesty