Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę skorzystać z #anonimowemirkowyznania, bo mam wam coś ważnego do powiedzenia a nie chcę stać się przedmiotem osobistych ataków.
Nie rozumiem was #niebieskiepaski z #tfwnogf. Część z was straciła prawictwo na #roksa, a część z was to planuje. Dlaczego to robicie? Skoro macie odwagę umówić się na spotkanie z jakąś karyną, która obsługuje kilkuset klientów rocznie, to czego nie macie odwagi by umówić się z normalną dziewczyną? To drugie jest sto razy łatwiejsze! Przecież was nie za to nie wyśmiejemy. Naprawdę. Ja tak jak moje koleżanki wolałybyśmy kogoś niedoświadczonego niż jakiegoś dziwkarza, który ryzykuje zdrowiem w celu zaspokojenia swoich zwierzęcych instynktów.
Mam nadzieję że chociaż część z was zastanowi się nad tym co napisałam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
WierzgającyZiomek: Problem polega na tym, że gdybyś się ze mną zaczęła spotykać, to po kilku randkach byś mnie wrzuciła do friendzone, a więc do seksu między nami po prostu by nie doszło. Jestem inteligentny, więc można ze mną ciekawie porozmawiać. Całkiem dobrze zarabiam, więc bez bóludupienia mogę zapłacić rachunek w knajpie za dwie osoby. Niby wszystko OK, ale zupełnie nie wiem, jak postępować z kobietami. Witam się i żegnam podaniem ręki
@AnonimoweMirkoWyznania: to musi byc bait. Nikt normalny nie przyzna sie do prawictwa, to wrzod, ktorego nalezy sie pozbyc jak najszybciej. Idac do dziwki idzie sie przede wszystkim nabyc doswiadczenie. Bo jak prawik sklamie, ze nie jest prawikiem to duza jest szansa, ze wyjdzie to na jaw, a tak bedzie juz ruchajacym i powie, ze byl w jakims tak zwiazku.
Nie rozumiem was #niebieskiepaski z #tfwnogf. Część z was straciła prawictwo na #roksa, a część z was to planuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze napisałaś - nie rozumiesz facetów. Co innego jak prawiczek ma lat 18-20, to wtedy czuje się normalnie i nie ma z tym problemu, a co innego gdy prawiczek ma więcej niż 25 lat - wtedy wie że jest odmieńcem, jest dziwny i chce się tego pozbyć jak najszybciej,
czyli wam zalezy jedynie na seksie, a nie na związku?


@AnonimoweMirkoWyznania: Seks jest najważniejszy w związku. Nie ma związku bez seksu. Kiepski seks = rozwala się związek. Dobry seks = związek przetrwa, mimo ze np. są inne problemy.

nie rozumiem jak można być niepewnym siebie i jednocześnie móc ustawić się z prostytutką. Przecież to wymaga dużo większych jaj niż zaproszenie normalnej dziewczyny na randkę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiesz facetów. Iść do
Nikt normalny nie przyzna sie do prawictwa, to wrzod, ktorego nalezy sie pozbyc jak najszybciej. Idac do dziwki idzie sie przede wszystkim nabyc doswiadczenie. Bo jak prawik sklamie, ze nie jest prawikiem to duza jest szansa, ze wyjdzie to na jaw, a tak bedzie juz ruchajacym i powie, ze byl w jakims tak zwiazku.


@wyjde_z_przegrywu: 100% racji. Takie głupoty że prawictwo to nic złego, to mogą pisać tylko prawiczki/dziewice.
PrzyjemnaElfka: Nie straciłem prawictwa na roksie i tego nie planuję, zobaczymy jak się życie potoczy, ale:

Skoro macie odwagę umówić się na spotkanie z jakąś karyną, która obsługuje kilkuset klientów rocznie, to czego nie macie odwagi by umówić się z normalną dziewczyną? To drugie jest sto razy łatwiejsze!


No właśnie raczej odwrotnie. Panie na roksie to w pewnym sensie profesjonalistki. Dyskrecja i dbanie o klienta jest u nich wymagane, a nie