Wpis z mikrobloga

@meshack: Ja widzę że tam jedna kamera jest warta 15 tysięcy a wystawiona za złotówkę Oo Co za złodziejstwo i jeszcze ten dopisek

Ceną wywoławczą każdej ruchomości w powyższej licytacji jest 3/4 wartości szacunkowej podanej w obwieszczeniu.

Ruchomości będące przedmiotem niniejszej licytacji można oglądać w dniu licytacji


Chociaż może to jeszcze się zmieni, bo jest

Do wyceny Biegłego


czyli może to jeszcze wycenią na prawdziwe ceny
  • Odpowiedz
@meshack: Ja kupiłem kiedyś ksero za 50zł na licytacji komorniczej. Przyszedłem, byłem jedynym chętnym na nie, wylicytowałem i już. Ogólnie na licytacji było kilkanaście osób, każdy coś tam kupił.
@lucjusz_kekus: @Aryo: To na pewno jakiś błąd przy imporcie.
  • Odpowiedz
@ms93 czy na takiej licytacji jest osobą od której komornik #!$%@? ten sprzęt i patrzy na ciebie jak na ostatniego #!$%@? który kupuje za bezcen jego rzeczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chicane: Ja kupowałem rzeczy po zlikwidowanej fabryce, która miała długi u właściciela stacji benzynowej - fabryka już dawno nie istniała, więc nikogo nie było, ale właściciel stacji sam mi pokazywał sprzęt i potem patrzył jak komornik zbiera kasę na spłacenie jemu.
  • Odpowiedz
@lucjusz_kekus widać, że nigdy chyba niczego poważnego nie kupiłeś z licytacji komorniczej. Nie chcę mi się elaboratu pisać, ale to nie działa tak jak myślisz. A jak myślisz, że wiesz to tylko czas zmarnujesz. Jak będziesz miał w kieszeni wolne 250tys to się odezwij i Ci wyjaśnię jak coś sensownie ogarnąć z zyskiem 20%
  • Odpowiedz