Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z #sandomierz #turystyka Poleci ktoś jakiś sprawdzony nocleg w Sandomierzu na weekend dla dwojga. Tak aby cena była przystepna. Może od razu ktoś podpowie co ciekawego można zwiedzić w 2-3 dni w Sandomierzu i okolicach.
  • 6
  • Odpowiedz
Podziemna trasa-koniecznie! Ale 2-3 dni to chyba jak na Sandomierz za dużo.Możesz pojechać w ostatni dzień do np Kazimierza,albo/i zobaczyć sobie pobliski Krzyżtopór
  • Odpowiedz
@hotspurs: wypowiem się jako rodowita sandomierzanka :)

Będziecie mieć samochód do dyspozycji? To istotne w wyborze kwatery do noclegu. Bo możecie spać w Willi Dzika Róża, która jest usytuowana przy Górach Pieprzowych, ale do Starego Miasta jest "kawałek" (~5 km). Nie wiem, jak tam warunki itd., ale okolica jest urokliwa i jakbym miała nocować w Sando, to chciałabym tam :D

No i jaki termin? Przełom kwietnia/maja to czas, kiedy kwitną
  • Odpowiedz
@faramka: dzięki za tak szczegółowy opis :) nocleg mam juz zarezerwowany właśnie w Willi Dzika Roza - czyli dobrze trafiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) wyjazd planowany jest na najbliższy weekend (sobota, niedziela) + poniedziałek. Jak wrócę do domu to na spokojnie przejrzę wszystko co opisalas i coś już spróbuję zaplanować. Chcę to jakoś poukładać żeby nie tracić czasu już na miejscu. To taka niespodzianka dla mojej różowej
  • Odpowiedz
@faramka: prawdopodobnie od strony Lublina, ale możliwy jest także przyjazd od strony Puław (Kazimierz Dolny już mamy zaliczony więc raczej na to się nie nastawiam, ewentualnie w drodze powrotnej)
  • Odpowiedz