Wpis z mikrobloga

@LaLiLuLeLo: Mnie X-Meni #!$%@?ą i oglądam ich jak już zupełnie nie mam czego oglądać. Taki Magneto na ten przykład w filmach zabił tysiące niewinnych ludzi i co? Jajco, poheheszkuje z Xavierem i go puszczają wolno. Źli zabijają tylu ludzi i nie ma żadnych konsekwencji tego faktu. Albo wielkie oburzenie, że mutantów chcą rejestrować, no #!$%@? jego mać, jeżeli możesz mieć moc, która polega na strzelaniu laserem z oczu, jeżeli są aktywni
  • Odpowiedz
@FrasierCrane Piszesz tak, bo nie jesteś mutantem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś miał jakąś moc, to co by Cię obchodzili zwykli ludzie? Poza tym rząd szykował na nich szczepionki, więc nic dziwnego, że Magneto się buntował.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane @Catttana A weźcie mnie nie #!$%@?. Najlepsze jest to, że ostatecznie w Loganie jak wół widać że Magneto miał rację. Może nie powinien robić holokaustu ludzkości ale jednak podejście Xaviera było za naiwne. Z drugiej strony, cholera, jak Magneto widział, jak szczere są intencje Xaviera, jak potrafi sobie sprawić sympatię ludzi (przecież miał go w bani średnio co 2 tygodnie) to mógłby sobie odpuścić próby mordu pod koniec każdego filmu i
L.....o - @FrasierCrane @Catttana A weźcie mnie nie #!$%@?. Najlepsze jest to, że ost...

źródło: comment_caNBqHQKu58LmOmIL1Z6K8aYfEvy1joC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz