Wpis z mikrobloga

Jakiś dobry krem BB dla cery mieszanej, oliwkowej ze skłonnością do niedoskonałości. Nie zależy mi na jakimś mega kryciu, ma po prostu spełniać swoją rolę. Miałam różne drogeryjne, ale im cieplej się robi to wszystko dosłownie spływa mi z twarzy, więc #mirabelkopomusz plis (,)
  • 15
@sillemo: To może skoro wszystko spływa to powinnaś zmienić coś w pielegnacji? Może BB nie są dla ciebie? Albo potrzebujesz innej formuły podkładu? Ewentualnie jakiegoś dopieszczacza, no nie wiem pudru bambusowego czy czegoś? Opisz lepiej swoje problemy z cerą to ktoś coś doradzi.
@Makila: puder bambusowy mam, ale kwestia tego że po prostu mam taką cerę :) podkłady mineralne dają sobie z tym -radę w sezonie jesienno zimowym, ale nie wiem co latem, więc wymyśliłam sobie krem BB :D
@sillemo Może zmiana kremu albo nowa dobra baza na strefę T pomogą na spływający makijaż. Niedługo promocje w rossmanie, aktualnie chyba jeszcze w Hebe, można rozejrzeć się za czymś ciekawym :)
@sillemo: Ostatnio Vianek wypuścił krem BB. Z ciekawości kupiłam i to chyba pierwszy krem BB, który się u mnie sprawdził ʕʔ Fajnie wyrównuje koloryt i przy okazji ma spf 15. Ja też, tak jak Ty, korzystam z pudru bambusowego i w połączeniu z tym kremem robi mega robotę, fajnie się oba łączą.
PS: Jakbyś kupiła ten BB, to nie zrażaj się żółto-pomarańczowym kolorem, bo krem po chwili