Wpis z mikrobloga

a tak w ogóle to pomyśl nad biegowym, 2 koła. wg jakichśtam naukowców (może radzieckich) upośledza się dziecko jeżeli daje się dziecku rowerek 3 kółkowy albo z tymi dodatkowymi małymi. Ja tam specjalistą od dzieci nie jestem ale gdzieś coś takiego czytałem. Poszukaj wiedzy, może warto taką biegówkę. 1,5 roku to już dzieciak ogarnia korzystanie z nóg w pozycji wertykalnej, może i taki rowerek będzie ok.
@grzegorz-pietrzak taki 3-kołowy zakładam ze przyda się max 6 miesięcy, aby od razu maluch się nie zrazil, gdy zacznie się wywraca na 2 kolowej biegowce.
Jak ogarnie odpychanie się na 3 kołowym to wtedy zmienię mu szybko na 2 kołowy.
Napisałem dla 1,5 rocznego bo chłopak jest bardzo wysoki jak na swój wiek, ale skończył ledwo rok i od niedawna dopiero chodzi.
@rraaddeekk no to jeśli dopiero co zaczął chodzić to żadnym rowerem nie e da rady jechać. Chyba, że chcesz kupić trojkolowke z takim uchwytem do pchania.
@rraaddeekk: kup coś takiego jak scuttle bug bo mało waży i mało miejsca zajmuje bo jak dziecko straci zainteresowanie to Ty będziesz musiał to nosić:-) a potem normalny rowerek biegowy tylko jakiś lekki