Wpis z mikrobloga

#rocksmith #60daychallenge #gitara #gitaraelektryczna

Dzień 10

Standardowo w ruch poszedł trening riffów które znam aby w końcu zagrać je jak w oryginale + sporo Guitarcade. Jest coraz lepiej jeżeli chodzi o trafianie kostką w odpowiednie struny bez patrzenia. Mam jednak nadal problem jeżeli chodzi o skakanie między nimi palcami.

Dzień 11

W progi lepiej trafiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już tak nie brzęczy choć Every Breath You Take to nadal bariera nie do pokonania jezeli chodzi o rozstaw paluchów. Odkryłem jednak problem z moją struną E, jeżeli chodzi o strojenie to Rocksmith i tunery na telefon pokazują że jest okej a mimo to gra ma problemy z wykrywaniem. Nie mogę mocno docisnąć i jej zagrać, muszę to robić delikatnie. Wyjątkowo #!$%@?ąca sprawa jeżeli chodzi o chwyty.

Dzień 12

Luźne brzdękanie bez Rocksmitha. Chciałem nauczyć się riffu z When The Rain Begins to Fall ale nie mogłem nigdzie znaleźć tabów. Wszystkie które były wybijały rytm a nie ten konkretny motyw, więc nauczyłem się ze słuchu ( ͡ ͜ʖ ͡) A przynajmniej tej połowy.

Dzień 13

Dziś nie grałem wcale bo zająłem się przygotowaniem podcastu na jutrzejszą audycje w RWMFM. Zapraszam na #togetherintrance o 20.00 ( )
klik34 - #rocksmith #60daychallenge #gitara #gitaraelektryczna

Dzień 10

Standar...

źródło: comment_SSOk8ofUkFvLghlf5Kvlxdbr5vmwR99x.jpg

Pobierz
  • 1