Wpis z mikrobloga

Wiem, że pytań tego typu było już sporo. Przejrzałam tag #rolki i jednak zapytam też, może ktoś nowy coś doda od siebie :D
Planuję w kwietniu albo maju (zależy od ceny) kupić swoje pierwsze rolki. Tzn jeździłam za dziecka na jakiś randomowych rolkach z plastikowymi kółkami, ale teraz wiadomo coś porządniejszego. Co do miejsca jazdy? No pewnie chodniki, parkingi, coś gdzie się będe mogła uczyć.
Więc potrzebuję rolek dla amatorów, do nauki. Więc nic szczególnego mieć nie muszą. Co do ceny - najlepiej tak do 200, ale rozumiem, że lepiej kupić czasami coś lepszego więc najwyżej bym przycebuliła, nazbierała więcej pinionszków i kupiła później.
I do tego - może orientujecie się jakie sklepy internetowe robią jakieś promocje. Może spuszczają z ceny na okres wiosenny? Więc oprócz modelu bym prosiła o podanie jakiegoś sklepu jeśli jakiś polecacie :D
  • 17
@lent: o widzisz, to pomocna informacja, bo właśnie myślałam nad oxelo :/


@consummatumest: przynajmniej kilku moich znajomych zaczynało od tych rolek i każdy z nich po praktycznie jednym sezonie je wymieniał, bo się rozwalały. Nie znam nikogo kto by był z tych rolek zadowolony. Według mnie lepiej dozbierać np. do FILA albo kupić używane.
@lent: boję się brać takie drogie rolki. mam jakieś głupie myśli, że jeśli się będę uczyc jeździć to będę pewnie krzywo stawiać stopy i kółka się zetrą tak jak nie powinny i w srodku też się dziwnie ułoży i potem będę z takimi jeździć. to pewnie moje głupie myslenie, ale raczej myślałam żeby na nauke kupić jakieś powyżej 200 a np za rok już kupić porządne jak się nauczę
@consummatumest w tej cenie ciężko o sprzęt, który nie bedzie wyrzuceniem kasy w błoto. Przypadek 1. Kupujesz i jeździsz dużo - szybko przestają spełniać oczekiwania i/lub się szybko niszczą. Przypadek 2. Kupujesz i komfort jazdy jest na tyle mały, że sie zrażasz do jazdy lub poprostu bakcyl przechodzi po sezonie. Niestety jest klopot ze sprzedażą takiego sprzętu. Uważam, ze na początek najlepszym rozwiązaniem jest kupno używanych rolek z wyższej półki, które Cie