Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #gownowpis #worldoftanks #worldofwarships #czolgi #gry #warthunder

Nie wiem czy to dotrze do twórców czy nie, ale napiszę, grałem w wota z przerwami (praca, życie osobiste) 6 lat. Dawaj pogramy w Warthundera mówili, jest lepszy mówili. Ja wiernie trwałem przy Wocie, faktycznie, fajny jest warthunder, ale ja mówiłem że poświęciłem tyle doświadczenia i życia na moje czołgi, że szkoda mi to wszystko tracić i zaczynać od nowa, dużo poświęcałem i miałem dużo radości ze zdobywania kolejnych legend. Rozwijałem wiele gałęzi na raz, jednak zawsze chciałem zdobyć Maus. Miałem już IX tier w tej gałęzi, już niedługo i bedę miał swoją upragnioną mysz. Dzisiaj(1.04), żeby sprawdzić co w tym roku ciekawego wargaming przygotował dla graczy, odpalam WOT i zerknąłem czy nie pojawiła się jakaś nowa gałąź czy kraj, patrzę na niemcy, a mój VK 40.0cośtamB(IX tier) przesunięty na gałąź jakiegoś gówna, a ja gałąź Mausa musiałbym wznawiać od VII tieru. To była ta kropla która przelała czarę goryczy. Postanowiłem przetestować działanie aplikacji WOTuninstall, a także WOWuninstall, a rozważam WOWs_uninstall. Nie wiem czy jeszcze będę grał w czołgi, ale jeśli będę grał, to wybiorę WARTHUNDERA. Gratuluję wam ruchu wargaming i życzę sukcesów. ~ zdradzony gracz.
  • 9
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Tu nie ma o co płakać tylko znać politykę Wargaming. Wszystkie pojazdy non-premium mogą zostać zmienione, znerfione, przesunięte lub nawet usunięte. Nikt Ci nie kazał napalać się na Maus'a, podobnie, jak ja nie napalam się na Yamato w WOWS. Ba! Nawet nie zamierzam wychodzić bowyżej 7 tieru (co mam już nabite praktycznie we wszystkich drzewkach każdej nacji, bo zwyczajnie nie odpowiada mi wysoko-tierowy tryb rozgrywki.
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Zapraszamy do gry w łódki. Wows ma lepszą politykę pod tym kątem, przy rebalansach drzewek dostajesz nowe i stare okręty, rekompensatę w kredytach, wyszkolone załogi itd itp. Ostatnio zrobili rebalans ruskich niszczycieli. Miałem jeden okręt- skończyłem z trzema okrętami, bo dali mi ten co miałem, plus ten, co zajął jego miejsce, plus nowy z alternatywnego drzewka plus wyszkolone załogi i zachowałem mojego oryginalnego kapitana. A mówimy tu o tierze 9,
@Budo: Dokładnie. Jak przesuwali niektóre radzieckie niszczyciele do nowego drugiego drzewka niszczycieli to dostałem w ramach rekompensaty zarówno nowo wprowadzany niszczyciel jak i stary ale na wyższym już tierze. Na dodatek zbadane + miejsce w porcie i przeszkolony kapitan. W sumie profit.
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: jak nie grasz w jakas gre, nie sledzisz zmian to nie dziw sie ze cos ci umknelo. Mozesz napisac ticket do supportu niech ci przeniasa jakis exp czy co, ale samo to ze cos zmienili a ty o tym nie wiedziales to i tak stawia ciebie w przegranej pozycji bo nie logowales sie i nie grales i nie byles przeciwnikiem dla placacych graczy a wot to biznes. A co do