Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli pieniędzy nie odzyskamy to na policję trzeba iść. Ja już złożyłam zeznania i czekam aż się coś wyjaśni.
NIE OTWIERAJCIE E-MAILA OD INCOMPU
PRZED CHWILĄ DOSTAŁAM E-MAIL. TŁUMACZĄ SIĘ, ŻE TO WSZYTKO NAGONKA I ŻE W ZĄŁACZENIU ZNAJDUJE SIĘ POTWIERDZENIE ZWROTU PIENIĘDZY I KAŻĄ SPRAWDZIĆ CZY DANE SIĘ ZGADZAJĄ. NA SZCZĘŚCIE MAM DOBREGO ANTYWIRUSA - W PLIKU JEST SYF - GŁUPI RYSUNEK Z PODPISEM"AAAA k...A MAMY CIĘ"
RĘCE OPADAJĄ
brzmi nieźle: patrzcie:
Witam serdecznie,

Problemy z funkcjonowaniem Sklepu nastąpiły na wskutek działań
konkurencji, w efekcie czego dystrybutor zawiesił dostawy towaru do
naszego Sklepu oraz została zawieszona domena sklepu i konta bankowe. W
internecie na portalu wykop.pl trwa nagonka prowadzona przez
konkurencję, większość z nich to nie są nasi Klienci. Osoba podająca się
za właściciela Sklepu Incomp nie jest nim!!! Proszę nie przesyłać jej
żadnych prywatnych danych. W imieniu Sklepu przepraszam za
nataa992 nie zdziwiłbym się gdyby to oni sobie jaja robili, ci co wpłacili kasę niech nie oczekują zwrotu pieniędzy w ciągu kilku miesięcy to nierealne, może jakiś procent kiedyś .
Czesc.
Ja zglosilem temat na poicje i reklamacje do mojego banku.
Oszust nie byl w stanie zalozyc konta na firme incomp z tym samym adresem co faktyzna firma.
Oznacza to ze bank oszusta..u mnie Nest Bank..nie porownal konta z danymi adresata przelewu...to jest tak jakbym chcial przelac kase Arami z prawdziwego Incopm i bym pomylil numer konta. Nest jesli tego nie zweryfikowal powinien uznac reklamacje. Reklamacje u nich ma prowadzic moj bank.
Czy możemy wywalić z tej rozmowy nataa992 ?
My rozmawiamy o poważnych problemach , a ktoś jeszcze sobie z nas jaja robi, troch szacunku !!!!
Skoro nikt nie ma namiaru na policjantkę z Rzeszowa, to tak jak pisałem wcześniej tam nikt nie prowadzi żadnej sprawy przeciwko tej firmie.
Witam
Przebieg zdarzeń identyczny . Tysiąc w plecy. Zgłoszenie na policję zaliczone czas oczekiwania + - m-c . Nadzieja znikoma na odzyskanie ciężko zarobionych pieniędzy.
Masza
Nawet jesli w Rzeszowie prowadzone jest jakies sledztwo to nie przeciwko firmie/ oszustwu samemu w sobie a jedynie odnosnie wykorzystania cudzych danych! Ja na policji uzyskalam info ze wogole moga nas wszystkich nie powiazac razem bo przelewy byly na inne rachunki....powiedziano mi tez ze reklamacja w banku moze nie przejsc ze wzgledu na to ze mozna zalozyc rachunek bankowy przez internet i nikt nie sprawdza danych!
Ogolnie kicha....a takich spraw obecnie maja