Wpis z mikrobloga

@danio93: To zależy ile jeździsz i ważysz. Jak dużo to zajedziesz je w sezon. Poza tym to spoko.
Jeżeli masz te same kółka i łożyska w komplecie od początku ich życia to na 99% łożyska też przydałoby się wymienić. W tej cenie co tam masz to dobry deal jest za komplet. Jakbyś chciał wydać więcej to bardzo polecam Rollerblade 84/84A na łożyskach SG7. To koszt 220. Ale oczywiście jeśli nie czujesz
@borntobewild: @csmrex: Ważę 75 kg, mam rolki Fila Thetis Pro za które dałem 250 zł więc raczej nie chciałbym wydawać drugie tyle za wymianę kółek :D Ale właśnie zdałem sobie sprawę że pomyliłem Powerblade z Rollerblade i że to są chyba jakieś no-namy :D Może jednak kupię Powerslide Cyclone chociaż są miękkie, Spokey, ewentualnie Oxelo z Decahlonu. Wszystkie kosztują podobnie tylko łożyska muszę dokupić albo wyczyścić moje w rozpuszczalniku i
@danio93: no to tak, te po lewej stronie mają 83,9mm - 84mm. Te po prawej stronie - 3 kolka od góry mają 84-83,7mm. To na dole, najbardziej zjechane ma 83,1mm. Może ktoś akurat się na nich t-stopa uczyl, ze tak zdarł tylko jedno kółko mocniej.