Wpis z mikrobloga

@Elmuszka: W tych ankietach adopcyjnych w zasadzie widać o co chodzi. [http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/ankieta_i_umowa_adopcyjna/] W większości schronisk trzeba umówić się z pracownikiem w domu i przeprowadza coś w rodzaju wywiadu środowiskowego - większość ludzi to drażni, niektóre schroniska może mają zawyżone warunki - nie wiem, tylko raz miałam z tym procesem adopcyjnym kontakt, kiedy starsza sąsiadka przygarniała kotka, którego chciała karmić mlekiem i resztkami z obiadu, a ostatecznie po paru spotkaniach
  • Odpowiedz
@urbanek: lol, dobre podejscie. FCI akceptuje dlugowlose owczarki dopiero od jakiegos czasu, wiec troche innych organizacji dla hodowców owczarków dlugowlosych zdazylo powstac :)
  • Odpowiedz
@qbicone: Pies czy suczka ?

@soundboy: Pracuje częściowo zdalnie więc nie ma problemu, a jak muszę wyjechać na dłużej czy coś w tym stylu, to pies trafia do rodziców mieszkających 1km ode mnie. Rodzice też mają owczarka niemieckiego i się dogadują.

@efkagie: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Arraia: @urbanek Tak z hodowli FCI.

@adrpan: Do końca długowłosy on nie jest - nie chciałem ponieważ
  • Odpowiedz
@po-co-mi-login: powiem Ci, że siostra ma długowłosego i dopóki głupek jeden nie wychodzi z budy jak pada to jest raz co drugi dzień czesany. Czy u Twoich rodziców też jest taki #!$%@?, że nic tylko by się bawił 24/7? Chyba że to jest spowodowane tym, że jak ja jestem to zawsze bitą godzinę się z nim bawię to zwyczajnie z automatu jak mnie widzi to chce się bawić.
adrpan - @po-co-mi-login: powiem Ci, że siostra ma długowłosego i dopóki głupek jeden...

źródło: comment_7joZjKSKZQO26tCsNIwzpikleJEdlFOC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@adrpan: To też jest na pewno tym spowodowane właśnie, że zawsze się z nim bawisz i dlatego tak reaguje na Twoją obecność. Ale ogólnie są to bardzo pocieszne i radosne psy, każdy owczarek niemiecki jakiego mieli moi rodzice miał niesamowitą energię.
  • Odpowiedz
@po-co-mi-login: Nagle się okazuje że nawet jak od sąsiada kupisz psa to jesteś złym człowiekiem, bo od janusza kupujesz :( #!$%@? mnie takie generalizowanie że pseudo to od razu coś złego.

No ale co do typowych pseudo hodowli to się zgadzam, to może być problem.
  • Odpowiedz
@bykubyk: To nie jest kwestia tego czy jesteś złym człowiekiem czy nie.
Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś kupował psa od sąsiada. Tylko niech sąsiad nie nazywa się hodowcą, bo tego nie popieram i dlatego szukałem hodowli FCI, a nie od jakiegoś janusza, któremu się wydaje, że jest hodowcą psów rasowych.
  • Odpowiedz